Tıbbi Cihaz için G133HAN02.2 WLED FHD LCD Ekran 1920 * 1080
Marka Adı: AUO
Model Numarası: G133HAN02.2
Adedi: 1 parça
fiyat: Pazarlık edilebilir
Paketleme Ayrıntıları: Orijinal ambalaj/geleneksel ambalaj kutusu
Ödeme Şartları: T/T, Western Union
Ayrıntılı Bilgiler
Menşe yeri:
Çin
Model adı:
G133HAN02.2
Çapraz Boyut:
13.3"
Çözünürlük:
1920(RGB)×1080, FHD 166PPI
Aktif Alan:
293,472(G)×165,078(Y) mm
Anahat (mm):
306,3 × 195,29 × 3,2 (Y×D×D)
Tedavi:
Parlama (Bulanıklık %0)
Tepki:
27 (Tip.)(Tr+Td) msn
Çalışma modu:
AHVA, Normalde Siyah, Geçirgen
Yığın:
280g (Maks.)
İçin kullanılır:
Endüstriyel / Tıbbi Görüntüleme / Oyun
Yetenek temini:
Ayda 100000 Birim/Birimler
Vurgulamak:
WLED FHD LCD Ekran
Tıbbi Cihaz FHD LCD Ekran
G133HAN02.2 Tıbbi Cihaz Ekranı
Ürün Açıklaması
13,3 inç FHD LCD ekran G133HAN02.2 WLED 1920*1080 Tıbbi Görüntüleme için LED ekran
G133HAN02.2Ürün Detayları :
AUOLCDEkran G133HAN02.2
Marka AUO
Model P/N G133HAN02.2
Çapraz Boyut 13.3"
Pano Tipi a-Si TFT-LCD, LCM
Çözünürlük 1920(RGB)×1080, FHD 166PPI
Piksel Biçimi RGB Dikey Şerit
Aktif Alan 293,472(G)×165,078(Y) mm
Anahat (mm) 306,3 × 195,29 × 3,2 (Y×D×D)
Tedavi Parlama (Bulanıklık %0)
parlaklık 500 cd/m² (Tip.)
Kontrast Oranı 800 : 1 (Tip.) (TM)
Görüş açısı 89/89/89/89 (Tipik)(CR≥10)
Cevap 27 (Tip.)(Tr+Td) msn
iyi görünüm Simetri
Çalışma modu AHVA, Normalde Siyah, Geçirgen
Renk derinliği 16,2 Milyon %45 NTSC
arka ışık WLED , 50K saat , LED Sürücülü
Yığın 280g (Maks.)
İçin kullanılır Endüstriyel / Tıbbi Görüntüleme / Oyun
Yenileme hızı 60Hz
Dokunmatik ekran Olmadan
Sinyal Tipi eDP (2 Şeritli), eDP1.2, 30 pimli Konnektör
Gerilim Beslemesi 3,3V (Tip.)
Maks.Derecelendirmeler Saklama Sıcaklığı: -20 ~ 60 °C Çalışma Sıcaklığı: 0 ~ 60 °C
G133HAN02.2 NOTLAR:
G133HAN02.2Nakliye ve Paket :
Tıbbi Cihaz için G133HAN02.2 WLED FHD LCD Ekran 1920 * 1080 0
G133HAN02.2 Nakliye:
1. Sevkıyattan önce kesinlikle test edeceğiz.
5.% 100 yeni ihtiyacınız varsa lütfen satın almadan önce bizimle onaylayın.
G133HAN02.2 Ek nakliye masraflarının tahsisi:
G133HAN02.2SSS:
Q: Siparişimi beyan edebilir misin?G133HAN02.2gümrük için ticari faturada daha düşük bir fiyata mı?
C: Evet, yapabiliriz.lütfen göndermeden önce bizi bilgilendirin.
Q: ödeme nasıl yapılırG133HAN02.2?
C: T/T, Paypal, western union'ı kabul ediyoruz.
Q: siparişimi nasıl takip edebilirimG133HAN02.2 ?
A: size takip numarası vereceğiz, ardından siparişinizi web sitesinden takip edebilirsiniz.
Q: Çok miktarda ihtiyacım olursa bana indirim yapabilir misiniz?G133HAN02.2 ?
A: Tabii ki! Büyük bir sipariş verirseniz, size indirim yapacağız.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%