Tıbbi Görüntüleme için SVGA 82PPI ET121S0M-N10 TFT BOE LCD Modülü
Marka Adı: BOE
Model Numarası: ET121S0M-N10
Adedi: 1 parça
fiyat: Pazarlık edilebilir
Paketleme Ayrıntıları: Orijinal ambalaj/geleneksel ambalaj kutusu
Ödeme Şartları: T/T, Western Union
Ayrıntılı Bilgiler
Menşe yeri:
Çin
Model adı:
ET121S0M-N10
Çapraz Boyut:
12.1"
Çözünürlük:
800(RGB)×600, SVGA 82PPI
Ekran Boyutu:
246(G)×184,5(Y) mm
Çerçeve Açılışı:
249,05(G)×188,3(Y) mm
Anahat (mm):
279(G)×209(Y)×9,3(D)
Parlaklık:
450 (Tip.)(cd/m²)
Kontrast Oranı:
800 : 1 (Tip.) (TM)
Yığın:
500g (Maks.)
İçin kullanılır:
Endüstriyel / Tıbbi Görüntüleme
Yetenek temini:
Ayda 100000 Birim/Birimler
Vurgulamak:
Tıbbi Görüntüleme BOE LCD Modülü
TFT BOE LCD Modülü
ET121S0M-N10 TFT LCD Ekran
Ürün Açıklaması
Tıbbi Görüntüleme için 12.1 İnç ET121S0M-N10 TFT BOE LCD Modülü
Tıbbi görüntüleme için BOE 12.1 inç ET121S0M-N10 lcd modülü
ET121S0M-N10Ürün Detayları :
BOELCDEkran ET121S0M-N10
Marka BOE
Model P/N ET121S0M-N10
Çapraz Boyut 12.1"
Pano Tipi a-Si TFT-LCD, LCM
Çözünürlük 800(RGB)×600, SVGA 82PPI
Piksel Biçimi RGB Dikey Şerit
Aktif Alan 246(G)×184,5(Y) mm
Çerçeve Açılışı 249,05(G)×188,3(Y) mm
Anahat (mm) 279(G)×209(Y)×9,3(D)
Tedavi Yansıma önleyici, Sert kaplama (3H)
parlaklık 450 (Tip.)(cd/m²)
Kontrast Oranı 800 : 1 (Tip.) (TM)
Görüş açısı 80/80/65/75 (Tipik)(CR≥10)
Çalışma modu TN, Normalde Beyaz, Geçirgen
iyi görünüm saat 12
Cevap 30 (Tip.)(Tr+Td) ms
Renk derinliği 262K/16,7M %58 NTSC
arka ışık 9S2P WLED , 50K saat , LED Sürücülü
Yığın 500g (Maks.)
İçin kullanılır Endüstriyel / Tıbbi Görüntüleme
Yenileme hızı 60Hz
Dokunmatik ekran Olmadan
Sinyal Tipi LVDS (1 kanal, 6/8-bit), 20 pimli Konnektör
Gerilim Beslemesi 3,3V (Tip.)
Maks.Derecelendirmeler Depolama Sıcaklığı: -30 ~ 80 °C Çalışma Sıcaklığı: -20 ~ 70 °C
ET121S0M-N10 Ödeme ile ilgili olarak:
1, burada Alipay, Paypal, Western Union, tt'yi kabul ediyoruz.
2,Güvenli ödeme programı ESCROW aracılığıyla tüm büyük kredileri kabul edin.
3, Lütfen tüm talimatları okuduğunuzdan ve satın almadan önce İşlemi kabul ettiğinizden emin olun.
ET121S0M-N10Nakliye ve Paket :
Tıbbi Görüntüleme için SVGA 82PPI ET121S0M-N10 TFT BOE LCD Modülü 0
ET121S0M-N10 Sevkiyat:
· Dünya çapında nakliye yapabiliriz.
· Genellikle hediye veya düşük değerli mallar olarak göndeririz.
ET121S0M-N10 Servis sonrası:
ET121S0M-N10 SSS:
S: garanti ne kadardır?
C: 90 gün garanti veriyoruz.
Q: Çok miktarda ihtiyacım olursa bana indirim yapabilir misiniz?ET121S0M-N10 ?
A: Tabii ki! Büyük bir sipariş verirseniz, size indirim yapacağız.
Q: Şimdi sipariş verirsem, malları ne zaman göndereceksin?ET121S0M-N10 ?
A: sipariş, ödemenizi aldıktan sonra 2-3 iş günü içinde sevk edilecektir.
Q: Örnek siparişleri kabul ediyor musunuz?ET121S0M-N10 ?
A: tabii ki! örnek sipariş açığız!
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%