10.1 İnç 1280x800 WXGA BOE TFT LCD Ekran EV101WXM-N81 IPS LCD Ekran
Marka Adı: BOE
Model Numarası: EV101WXM-N81
Adedi: 1 parça
fiyat: Pazarlık edilebilir
Paketleme Ayrıntıları: Orijinal ambalaj/geleneksel ambalaj kutusu
Ödeme Şartları: T/T, Western Union
Ayrıntılı Bilgiler
Menşe yeri:
Çin
Model adı:
EV101WXM-N81
Çapraz Boyut:
10.1"
Çözünürlük:
1280(RGB)×800, WXGA 149PPI
Ekran Boyutu:
216,96(G)×135,6(Y) mm
Çerçeve Açılışı:
219,4(G)×138,0(Y) mm
Anahat Dim.:
233,2(G)×152,9(Y)×10,4(D) mm
parlaklık:
500 cd/m² (Tip.)
Kontrast Oranı:
900:1 (Tip.) (TM)
Ağırlık:
505g (Tip.)
İçin tasarlandı:
Tıbbi Görüntüleme
Yetenek temini:
Ayda 100000 Birim/Birimler
Vurgulamak:
WXGA BOE TFT LCD Ekran
EV101WXM-N81 TFT LCD Ekran
WXGA IPS LCD Ekran
Ürün Açıklaması
EV101WXM-N81Ürün Detayları :
BOELCDEkran EV101WXM-N81
Marka BOE
Model P/N EV101WXM-N81
Çapraz Boyut 10.1"
Pano Tipi a-Si TFT-LCD, LCM
Çözünürlük 1280(RGB)×800, WXGA 149PPI
Piksel Biçimi RGB Dikey Şerit
Aktif Alan 216,96(G)×135,6(Y) mm
Çerçeve Açılışı 219,4(G)×138,0(Y) mm
Anahat Dim. 233,2(G)×152,9(Y)×10,4(D) mm
parlaklık 500 cd/m² (Tip.)
Kontrast Oranı 900:1 (Tip.) (TM)
Yönü Görüntüle Simetri
Tepki Süresi 30 (Tip.)(Tr+Td)
Görüş açısı 85/85/85/85 (Tipik)(CR≥10)
Çalışma modu ADS, Normalde Siyah, Aktarıcı
Destek Rengi 16,2 Milyon %52 NTSC
Işık kaynağı WLED , 50K saat , LED Sürücülü
Ağırlık 505g (Tip.)
İçin tasarlandı Tıbbi Görüntüleme
Kare hızı 60Hz
Dokunmatik panel Olmadan
arayüz türü LVDS (1 kanal, 8 bit), 20 pimli Konnektör
Güç kaynağı 3,3V (Tip.)
Çevre Çalışma Sıcaklığı: -20 ~ 70 °C ;Saklama Sıcaklığı: -30 ~ 80 °C
EV101WXM-N81 Not:
- Her ürün test yoluyla gönderilir, özel bir test personelimiz vardır, lütfen endişesiz satın alın.
- Ürünün mükemmel olmasını sağlamak için iyi paketleme.
- Çok fazla stoğumuz var, hızlı teslimat, zamandan tasarruf edin.
EV101WXM-N81 Ödeme :
Ödeme, Müzayede Kapandıktan Sonra 7 Gün İçinde Yapılmalıdır.
PayPal Ödemesi, Visa, Master Card, Keşif ve Nakit Kabul Ediyoruz (Sipariş Alındığında).
Alıcılarımız İçin En İyi Korumayı İstiyoruz ve PayPal Bunu Mümkün Kılıyor.
EV101WXM-N81Nakliye ve Paket :
10.1 İnç 1280x800 WXGA BOE TFT LCD Ekran EV101WXM-N81 IPS LCD Ekran 0
EV101WXM-N81 Sevkiyat:
Genellikle mallarınızı 1 iş günü içinde hazırlayıp göndeririz.
Lütfen öğenizi aldıktan sonra iyi durumda olup olmadığını kontrol edin.
EV101WXM-N81 Teslimat süresi:
---- Ekspres Yoluyla: Genellikle 7-10 iş günü.
---- Hava Posta Yoluyla: Genellikle 30-50 iş günü.
EV101WXM-N81 SSS:
S: garanti ne kadardır?
C: 90 gün garanti veriyoruz.
Q: Şimdi sipariş verirsem, malları ne zaman göndereceksin?EV101WXM-N81?
A: sipariş, ödemenizi aldıktan sonra 2-3 iş günü içinde sevk edilecektir.
Q: siparişimi ödeyebilir miyimEV101WXM-N81kredi kartı ile mi
C: Evet! Paypal hesabınız üzerinden kredi kartınızı kullanabilirsiniz.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%