Orijinal HannStar 7.0 inç 1280*800 IPS LCD Ekran Modülü HSD070PWW1-B00
Marka Adı: HannStar
Model Numarası: HSD070PWW1-B00
Çin
Model adı:
HSD070PWW1-B00
Çapraz Boyut:
7.0"
Çözünürlük:
1280(RGB)×800, WXGA 215PPI
Aktif Alan:
150,72(G)×94,2(Y) mm
Anahat Boyutu:
161,2(G)×105,5(Y) ×4,5(D) mm
Yüzey:
Parlama (%0 Pus), Sert kaplama (3H), Yansıma Önleyici
Parlaklık:
400 cd/m² (Tip.)
Kontrast Oranı:
800:1 (Tip.) (TM)
Panel Ağırlığı:
95,0g (Maks.)
Başvuru:
Pad & Tablet / ORTA UMPC
Ürün Açıklaması
HSD070PWW1-B00Ürün Detayları :
HannStarLCDEkran HSD070PWW1-B00
Pano Markası HannStar
Model P/N HSD070PWW1-B00
Çapraz Boyut 7.0"
Pano Tipi a-Si TFT-LCD, LCM
Çözünürlük 1280(RGB)×800, WXGA 215PPI
Piksel Formatı RGB Dikey Şerit
Aktif Alan 150,72(G)×94,2(Y) mm
Anahat Boyutu 161,2(G)×105,5(Y) ×4,5(D) mm
Yüzey Parlama (%0 Pus), Sert kaplama (3H), Yansıma Önleyici
Parlaklık 400 cd/m² (Tip.)
Kontrast Oranı 800:1 (Tip.) (TM)
Görüş açısı 89/89/89/89 (Tipik)(CR≥10)
Ekran modu IPS Pro, Normalde Siyah, Aktarıcı
En İyi Görünüm Simetri
Tepki Süresi 25 (Tip.)(Tr+Td)
Ekran Renkleri 262K %50 NTSC
Lamba Tipi WLED , 10K saat , LED Sürücülü
Sıklık 60Hz
Dokunmatik ekran Olmadan
Panel Ağırlığı 95,0g (Maks.)
Başvuru MID UMPC / Pad & Tablet
Sinyal Arayüzü LVDS (1 kanal, 6 bit), 30 pimli Konnektör
Giriş gerilimi 3,3V (Tip.)
Çevre Çalışma Sıcaklığı: -20 ~ 70 °C ;Saklama Sıcaklığı: -30 ~ 80 °C
HSD070PWW1-B00 Dikkat:
Tüm öğelerin kırılgan olması kolaydır, lütfen kurulumdan önce test edin.
girişilen dönüş ekranı kabul edilemez.
HSD070PWW1-B00Nakliye ve Paket :
Orijinal HannStar 7.0 inç 1280*800 IPS LCD Ekran Modülü HSD070PWW1-B00 0
HSD070PWW1-B00 Ulaşım hakkında:
HSD070PWW1-B00 Bize Ulaşın:
2. Çalışma Saatleri: Pazartesiden Cumartesiye
4. Toplu sipariş kabul edilebilir, toplu sipariş için size daha düşük fiyatlar sunulacaktır.
HSD070PWW1-B00SSS:
S: garanti ne kadardır?
C: 90 gün garanti veriyoruz.
Q: siparişimi ödeyebilir miyimHSD070PWW1-B00kredi kartı ile mi
C: Evet! Paypal hesabınız üzerinden kredi kartınızı kullanabilirsiniz.
Q: Şimdi sipariş verirsem, malları ne zaman göndereceksin?HSD070PWW1-B00?
A: sipariş, ödemenizi aldıktan sonra 2-3 iş günü içinde sevk edilecektir.
S: Mallarımı ne kadar süre alacağımHSD070PWW1-B00?
C: Genel olarak konuşursak, DHL/FEDEX/UPS/TNT tarafından elinize 3-8 gün sürer.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%