Orijinal yeni 7.0 inç LCD Ekran HSD070PWW1-C00 LCD Ekran Paneli
Marka Adı: HannStar
Model Numarası: HSD070PWW1-C00
Çin
Model adı:
HSD070PWW1-C00
Çapraz Boyut:
7.0"
Çözünürlük:
1280(RGB)×800, WXGA 215PPI
Aktif Alan:
150,72(G)×94,2(Y) mm
Anahat Boyutu:
161,6(Y)×105,8(D)×4,85(D) mm
Tedavi:
Sert kaplama
parlaklık:
690 cd/m² (Tip.)
Kontrast Oranı:
800:1 (Tip.) (TM)
Panel Ağırlığı:
91,0g (Maks.)
İçin tasarlandı:
Ped ve Tablet / Dış Mekan Yüksek Parlaklık / MID UMPC
Ürün Açıklaması
HSD070PWW1-C00Ürün Detayları :
HannStarLCDEkran HSD070PWW1-C00
Pano Markası HannStar
Model P/N HSD070PWW1-C00
Çapraz Boyut 7.0"
Pano Tipi a-Si TFT-LCD, LCM
Çözünürlük 1280(RGB)×800, WXGA 215PPI
Piksel Formatı RGB Dikey Şerit
Aktif Alan 150,72(G)×94,2(Y) mm
Anahat Dim. 161,6(Y)×105,8(D)×4,85(D) mm
Tedavi Sert kaplama
parlaklık 690 cd/m² (Tip.)
Kontrast Oranı 800:1 (Tip.) (TM)
Yönü Görüntüle Simetri
Tepki Süresi 25 (Tip.)(Tr+Td)
Görüş açısı 89/89/89/89 (Tipik)(CR≥10)
Çalışma modu IPS Pro, Normalde Siyah, Aktarıcı
Destek Rengi 262K %50 NTSC
Işık kaynağı WLED , 10K saat , LED Sürücülü
Ağırlık 91,0g (Maks.)
İçin tasarlandı Ped ve Tablet / Dış Mekan Yüksek Parlaklık / MID UMPC
Kare hızı 60Hz
Dokunmatik panel Olmadan
arayüz türü LVDS (1 kanal, 6 bit), 30 pimli Konnektör
Güç kaynağı 3,3V (Tip.)
Çevre Çalışma Sıcaklığı: -20 ~ 70 °C ;Saklama Sıcaklığı: -30 ~ 80 °C
HSD070PWW1-C00 Satın alma talimatları:
Ⅰ Tüm ürünlerin orijinal olduğu garanti edilmektedir.
Ⅱ Tüm ürünler test edilir ve teslim edilir
Ⅲ Genel olarak aynı linkin farklı modelleri kullanılabilir.
Ⅳ Yardıma ihtiyacınız varsa, lütfen sahibine bir mesaj bırakın.
HSD070PWW1-C00Nakliye ve Paket :
Orijinal yeni 7.0 inç LCD Ekran HSD070PWW1-C00 LCD Ekran Paneli 0
HSD070PWW1-C00 Gönderim Koşulları:
3. DHL tarafından bir gün içinde gönderiyoruz 1-3 Gün size ulaşır!
HSD070PWW1-C00Geri dönmek:
HSD070PWW1-C00SSS:
C: Evet, yapabiliriz.lütfen göndermeden önce bizi bilgilendirin.
S: Mallarımı ne kadar süre alacağımHSD070PWW1-C00 ?
C: Genel olarak konuşursak, DHL/FEDEX/UPS/TNT tarafından elinize 3-8 gün sürer.
Q: ödeme nasıl yapılırHSD070PWW1-C00 ?
C: T/T, Paypal, western union'ı kabul ediyoruz.
Q: Çok miktarda ihtiyacım olursa bana indirim yapabilir misiniz?HSD070PWW1-C00 ?
A: Tabii ki! Büyük bir sipariş verirseniz, size indirim yapacağız.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%