Endüstriyel için LCD Modül Ekranı 19 inç 1280 * 1024 G190EG01 V0
Marka Adı: AUO
Model Numarası: G190EG01 V0
Adedi: 2 adet
fiyat: Pazarlık edilebilir
Paketleme Ayrıntıları: Orijinal ambalaj/geleneksel ambalaj kutusu
Ödeme Şartları: T/T, Western Union
Ayrıntılı Bilgiler
Menşe yeri:
Çin
Model adı:
G190EG01 V0
Çapraz Boyut:
19.0"
Çözünürlük:
1280(RGB)×1024SXGA 86PPI
Aktif Alan:
376,32(Y)×301,056(D) mm
Anahat Boyutu:
396(Y)×324(D)×15,8(D) mm
Tepki Süresi:
3,6/1,4 (Tip.)(Tr/Td), 8 (Tip.)(G - G)
Parlaklık:
450 cd/m² (Tip.)
Kontrast Oranı:
1000 : 1 (Tip.) [İletim]
Ekran Renkleri:
95,0g 16,7M , %72 NTSCMaks.)
Başvuru:
Sanayi
Yetenek temini:
Ayda 100000 Birim/Birimler
Ürün Açıklaması
G190EG01 V0Ürün Detayları :
AUO LCD EKRAN G190EG01 V0
Pano Markası AUO
Panel Modeli G190EG01 V0
Panel Boyutu 19.0 inç
Pano Tipi a-Si TFT-LCD , LCM
Çözünürlük 1280(RGB)×1024SXGA 86PPI
Piksel Formatı RGB Dikey Şerit
Ekran Alanı 376,32(Y)×301,056(D) mm
Çerçeve Açılışı 380,32(Y)×305,06(D) mm
Anahat Boyutu 396(Y)×324(D)×15,8(D) mm
Yüzey Mat, Sert kaplama (3H)
Parlaklık 450 (Tip.)
Kontrast Oranı 1000 : 1 (Tip.) [İletim]
Görüş açısı 85/85/80/80 (Tipik) (CR≥10)
Ekran modu TN, Normalde Beyaz, Geçirgen
Tepki Süresi 3,6/1,4 (Tip.)(Tr/Td), 8 (Tip.)(G - G)
Ekran Renkleri 16,7 Milyon , %72 NTSC
Lamba Tipi 4 adet CCFL , 50K saat, şoförsüz
Sıklık 60Hz
Dokunmatik ekran Olmadan
Başvuru Sanayi
Panel Ağırlığı 2,40 Kg (Tip.)
Sinyal Arayüzü LVDS (2 kanal, 8 bit), terminal, 30 pin
Giriş gerilimi 5.0V (Tip.)
Çevre Saklama sıcaklığı: -20 ~ 60 °C Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 60 °C
G190EG01 V0 Dikkat :
Tüm öğelerin kırılgan olması kolaydır, lütfen kurulumdan önce test edin.
girişilen dönüş ekranı kabul edilemez.
G190EG01 V0 Taşıma hakkında:
G190EG01 V0 Nakliye :
1, Çin Posta Kayıtlı Hava Posta veya ePacket yoluyla Nakliye.
2, siparişinizi aldıktan sonra 3 iş günü içinde mallarınızı göndereceğiz.
3, Normalde, malları 27 takvim günü içinde alabilirsiniz.
G190EG01 V0SSS:
Q: mallarımı ödeyebilir miyimG190EG01 V0Bkredi kartı mı
C: Evet! Paypal hesabınız üzerinden kredi kartınızı kullanabilirsiniz.
Q: Çok miktarda ihtiyacım olursa bana indirim yapabilir misiniz?G190EG01 V0?
A: Tabii ki! Büyük bir sipariş verirseniz, size indirim yapacağız.
Q: Örnek siparişleri kabul ediyor musunuz?G190EG01 V0?
A: tabii ki! örnek sipariş açığız!
Q: için ödeme nasıl yapılırG190EG01 V0?
C: T/T, Paypal, western union'ı kabul ediyoruz.
G190EG01 V0Nakliye ve Paket :
Endüstriyel için LCD Modül Ekranı 19 inç 1280 * 1024 G190EG01 V0 0
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%