G190EG02 V104 için Endüstriyel 19 inç 1280x1024 TFT LCD Ekran IPS Paneli
Marka Adı: AUO
Model Numarası: G190EG02 V104
Adedi: 2 adet
fiyat: Pazarlık edilebilir
Paketleme Ayrıntıları: Orijinal ambalaj/geleneksel ambalaj kutusu
Ödeme Şartları: T/T, Western Union
Ayrıntılı Bilgiler
Menşe yeri:
Çin
Model adı:
G190EG02 V104
Çapraz Boyut:
19.0"
Çözünürlük:
1280(RGB)×1024SXGA 86PPI
Aktif Alan:
376,32(Y)×301,056(D) mm
Anahat Boyutu:
396(Y)×324(D)×15,8(D) mm
Tepki Süresi:
15/5 (Tip.)(Tr/Td) ms
Parlaklık:
350 cd/m² (Tip.)
Kontrast Oranı:
2000 : 1 (Tip.) [İletim]
Ekran Renkleri:
16,7 Milyon , %70 NTSC
Başvuru:
Endüstriyel Tıbbi Görüntüleme
Yetenek temini:
Ayda 100000 Birim/Birimler
Ürün Açıklaması
G190EG02 V104Ürün Detayları :
AUO LCD EKRAN G190EG02 V104
Pano Markası AUO
Panel Modeli G190EG02 V104
Panel Boyutu 19.0 inç
Pano Tipi a-Si TFT-LCD , LCM
Çözünürlük 1280(RGB)×1024SXGA 86PPI
Piksel Formatı RGB Dikey Şerit
Ekran Alanı 376,32(Y)×301,056(D) mm
Çerçeve Açılışı 380,32(Y)×305,06(D) mm
Anahat Boyutu 396(Y)×324(D)×15,8(D) mm
Yüzey Mat, Sert kaplama (3H)
Parlaklık 350 cd/m² (Tip.)
Kontrast Oranı 2000:1 (Tip.) (İletim)
Görüş açısı 89/89/89/89 (Tipik) (CR≥10)
Ekran modu MVA, Normalde Siyah, Geçirgen
Tepki Süresi 15/5 (Tip.)(Tr/Td) ms
Ekran Renkleri 16,7 Milyon , %70 NTSC
Lamba Tipi WLED , 50K saat, LED sürücülü
Sıklık 60Hz
Panel Ağırlığı 1,74 Kg (Tip.)
İçin kullanılır Endüstriyel Tıbbi Görüntüleme
Dokunmatik ekran Olmadan
Sinyal Arayüzü 30 pimli LVDS (2 kanal, 8 bit), terminal
Giriş gerilimi 5.0V (Tip.)
Çevre Saklama sıcaklığı: -20 ~ 60 °C Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 60 °C
G190EG02 V104 Dikkat:
Tüm öğelerin kırılgan olması kolaydır, lütfen kurulumdan önce test edin.
girişilen dönüş ekranı kabul edilemez.
G190EG02 V104 Salmastra :
G190EG02 V104 Garanti :
1, nakliye tarihinden itibaren 12 ay garanti alıyoruz, kalite sorunu ne olursa olsun.
G190EG02 V104SSS:
S: Örnek siparişleri kabul ediyor musunuz?G190EG02 V104?
C: Tabii ki!Örnek sipariş açığız.
S: Siparişimi ödeyebilir miyim?G190EG02 V104vaı kredi kartı ?
C: Evet!Kredi kartınızı Paypal hesabınız üzerinden kullanabilirsiniz.
S: garanti ne kadardır?
C: 90 gün garanti veriyoruz.
S: Şimdi sipariş verirsem, malları ne zaman göndereceksin?G190EG02 V104 ?
A: sipariş, ödemenizi aldıktan sonra 2-3 iş günü içinde sevk edilecektir.
G190EG02 V104Nakliye ve Paket :
G190EG02 V104 için Endüstriyel 19 inç 1280x1024 TFT LCD Ekran IPS Paneli 0
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%