Pad Tablet için yeni 10.1 inç 1920*1200 HSD101PUW1-A00-0299 lcd Ekran paneli
Marka Adı: HannStar
Model Numarası: HSD101PUW1-A00-0299
Adedi: 2 adet
fiyat: Pazarlık edilebilir
Paketleme Ayrıntıları: Orijinal ambalaj/geleneksel ambalaj kutusu
Ödeme Şartları: T/T, Western Union
Ayrıntılı Bilgiler
Menşe yeri:
Çin
Model adı:
HSD101PUW1-A00-0299
Çapraz Boyut:
10.1"
Çözünürlük:
1920(RGB)×1200, WUXGA 225PPI
Aktif Alan:
216,576(G)×135,36(Y) mm
Anahat Boyutu:
224,46(Y)×144,98(D)×0,77(D) mm
Tedavi:
Sert kaplama
Kontrast Oranı:
1000:1 (Tip.) (TM)
Tepki Süresi:
25 (Tip.)(Tr+Td)
Plaka Kalınlığı:
0,25+0,25 mm
İçin tasarlandı:
Ped ve Tablet
Yetenek temini:
Ayda 100000 Birim/Birimler
Ürün Açıklaması
HSD101PUW1-A00-0299Ürün Detayları :
HannStarLCDEkran HSD101PUW1-A00-0299
Pano Markası HannStar
Model P/N HSD101PUW1-A00-0299
Çapraz Boyut 10.1"
Pano Tipi a-Si TFT-LCD, HÜCRE, FOB
Çözünürlük 1920(RGB)×1200, WUXGA 225PPI
Piksel Formatı RGB Dikey Şerit
Aktif Alan 216,576(G)×135,36(Y) mm
Anahat Dim. 224,46(Y)×144,98(D)×0,77(D) mm
Tedavi Sert kaplama
parlaklık 0 cd/m²
Kontrast Oranı 1000:1 (Tip.) (TM)
Yönü Görüntüle Simetri
Tepki Süresi 25 (Tip.)(Tr+Td)
Görüş açısı 89/89/89/89 (Tipik)(CR≥10)
Çalışma modu IPS Pro, Normalde Siyah, Aktarıcı
Plaka Kalınlığı 0,25+0,25 mm
geçirgenlik %4,4 (Tip.)(Polarizör ile)
Destek Rengi 16,7 Milyon %52 NTSC
Işık kaynağı Konşimento Yok, Sürücüsüz
Ağırlık kesin tarih
İçin tasarlandı Ped ve Tablet
Kare hızı 60Hz
Dokunmatik panel Olmadan
arayüz türü MIPI (4 veri hattı), 34 pimli Konnektör
Güç kaynağı 3,3V (Tip.)
Çevre Çalışma Sıcaklığı: -20 ~ 60 °C ;Saklama Sıcaklığı: -30 ~ 70 °C
HSD101PUW1-A00-0299alıcıya bir mektup:
HSD101PUW1-A00-0299 Nakliye ve Paket :
Pad Tablet için yeni 10.1 inç 1920*1200 HSD101PUW1-A00-0299 lcd Ekran paneli 0
HSD101PUW1-A00-0299 Dağıtım zamanı:
HSD101PUW1-A00-0299 Uyarı:
* Aldığınız ürünün tabletinizle uyumlu olacağını garanti edebiliriz,
HSD101PUW1-A00-0299 SSS:
C: Evet, yapabiliriz.lütfen göndermeden önce bizi bilgilendirin.
Q: siparişimi nasıl takip edebilirimHSD101PUW1-A00-0299 ?
A: size takip numarası vereceğiz, ardından siparişinizi web sitesinden takip edebilirsiniz.
Q: Çok miktarda ihtiyacım olursa bana indirim yapabilir misiniz?HSD101PUW1-A00-0299 ?
A: Tabii ki! Büyük bir sipariş verirseniz, size indirim yapacağız.
Q: siparişimi ödeyebilir miyimHSD101PUW1-A00-0299 kredi kartı ile mi
C: Evet! Paypal hesabınız üzerinden kredi kartınızı kullanabilirsiniz.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%