6,2 inç 800*480 Çözünürlüklü LCD PANEL EKRAN HSD062IDW1-A02-0299
Marka Adı: HannStar
Model Numarası: HSD062IDW1-A02-0299
Adedi: 2 adet
fiyat: Pazarlık edilebilir
Paketleme Ayrıntıları: Orijinal ambalaj/geleneksel ambalaj kutusu
Ödeme Şartları: T/T, Western Union
Ayrıntılı Bilgiler
Menşe yeri:
Çin
Model adı:
HSD062IDW1-A02-0299
Çapraz Boyut:
6.2"
Çözünürlük:
800(RGB)×480, WVGA 150PPI
Aktif Alan:
137,52(G)×77,232(Y) mm
Anahat Boyutu:
147(G)×86,323(Y) ×1,43(D) mm
Parlaklık:
0 cd/m²
Görüş açısı:
75/75/70/70 (Tip.)(CR≥10)
Ekran modu:
TN, Normalde Beyaz, Geçirgen
Cam Derinliği:
0,50+0,50 mm
Başvuru:
Otomotiv Ekranı
Yetenek temini:
Ayda 100000 Birim/Birimler
Ürün Açıklaması
HSD062IDW1-A02-0299Ürün Detayları :
HannStarLCDEkran HSD062IDW1-A02-0299
Pano Markası HannStar
Model P/N HSD062IDW1-A02-0299
Çapraz Boyut 6.2"
Pano Tipi a-Si TFT-LCD, HÜCRE, SİS
Çözünürlük 800(RGB)×480, WVGA 150PPI
Piksel Formatı RGB Dikey Şerit
Aktif Alan 137,52(G)×77,232(Y) mm
Anahat Boyutu 147(G)×86,323(Y) ×1,43(D) mm
Parlaklık 0 cd/m²
Kontrast Oranı 600:1 (Tip.) (TM)
Görüş açısı 75/75/70/70 (Tip.)(CR≥10)
Ekran modu TN, Normalde Beyaz, Geçirgen
En İyi Görünüm saat 6
Tepki Süresi 2/6 (Tip.)(Tr/Td)
Cam Derinliği 0,50+0,50 mm
geçirgenlik %4,1 (Tip.)(Polarizör ile)
Ekran Renkleri 262K/16,2M %48 NTSC
Lamba Tipi konşimento yok
Sıklık 60Hz
Dokunmatik ekran Olmadan
Başvuru Otomotiv Ekranı
Sinyal Arayüzü TTL (1 kanal, 6/8-bit), 60 pimli FPC
Giriş gerilimi 3,3/10,0/15,0/-7,0V (Tip.)(VCC/AVDD/VGH/VGL)
Çevre Çalışma Sıcaklığı: -20 ~ 70 °C ;Saklama Sıcaklığı: -30 ~ 80 °C
HSD062IDW1-A02-0299 Ödemeler :
Sadece paypal'ı kabul ediyoruz.
HSD062IDW1-A02-0299Nakliye ve Paket :
6,2 inç 800*480 Çözünürlüklü LCD PANEL EKRAN HSD062IDW1-A02-0299 0
HSD062IDW1-A02-0299 Nakliye:
· Öğeleri Dünya çapında gönderiyoruz!
· Lütfen adresinizi paypal'da onaylayın, telefon numarası da çok önemlidir.
· Tüm ürünler, temizlenmiş ödemenin alınmasından sonra 72 çalışma saati içinde sevk edilecektir.
· Paketinizi takip edebilmeniz için ürünü gönderdikten sonra takip numarası ekleyeceğiz.
HSD062IDW1-A02-0299 İade Politikası:
Tüm iadeler iade edilmeden önce bildirilmelidir.
Alıcı yanlış parça siparişinden dolayı değişim, alıcı 2 yönlü nakliye ücreti ödemelidir.
İade edilen ürünler tüm orijinal ambalajlara sahip ve iyi durumda olmalıdır.
İade veya yeni gönderi için iade posta ücreti ve sigorta ücreti iade edilmez.
Nakliye ücretleri iade edilmez.
HSD062IDW1-A02-0299 SSS:
Q: siparişimi nasıl takip edebilirimHSD062IDW1-A02-0299 ?
A: size takip numarası vereceğiz, ardından siparişinizi web sitesinden takip edebilirsiniz.
Q: mallarımı ödeyebilir miyimHSD062IDW1-A02-0299kredi kartı ile ?
C: Evet! Paypal hesabınız üzerinden kredi kartınızı kullanabilirsiniz.
S: Mallarımı nasıl gönderiyorsunuz?HSD062IDW1-A02-0299?
C: Dünyanın her yerine DHL, UPS, Fedex ve EMS ile nakliye yapabiliriz.
S: Mallarımı ne kadar süre alacağımHSD062IDW1-A02-0299 ?
C: Genel olarak konuşursak, DHL/FEDEX/UPS/TNT tarafından elinize 3-8 gün sürer.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%