| Model Numarası: | HSD090IFW1-A00 |
| Adedi: | 2 adet |
| fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | Orijinal ambalaj/geleneksel ambalaj kutusu |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
HSD090IFW1-A00 HannStar 9.0 inç 1024*600 TFT ips LCD Ekran panel ekranı
HSD090IFW1-A00Ürün Detayları :
| HannStarLCDEkran HSD090IFW1-A00 | |
|---|---|
| Pano Markası | HannStar |
| Model P/N | HSD090IFW1-A00 |
| Çapraz Boyut | 9.0" |
| Pano Tipi | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Çözünürlük | 1024(RGB)×600, WSVGA 132PPI |
| Piksel Formatı | RGB Dikey Şerit |
| Aktif Alan | 196,608(G)×114,15(Y) mm |
| Çerçeve Açılışı | 200,01(G)×117,55(Y) mm |
| Anahat Dim. | 211,1(Y)×126,5(D)×7,1(D) mm |
| Tedavi | Yansıma önleyici, Sert kaplama (3H) |
| parlaklık | 500 cd/m² (Tip.) |
| Kontrast Oranı | 800:1 (Tip.) (TM) |
| Yönü Görüntüle | Simetri |
| Tepki Süresi | 18/17 (Tip.)(Tr/Td) |
| Görüş açısı | 85/85/85/85 (Tipik)(CR≥10) |
| Çalışma modu | IPS Pro, Normalde Siyah, Aktarıcı |
| Destek Rengi | 262K/16,2M %70 NTSC |
| Işık kaynağı | WLED [3S7P] , 30K saat , Sürücüsüz |
| Ağırlık | 240g (Tip.) |
| İçin tasarlandı | Otomotiv Ekranı |
| Kare hızı | 60Hz |
| Dokunmatik panel | Olmadan |
| arayüz türü | LVDS (1 kanal, 6/8-bit), 40 pimli FPC |
| Güç kaynağı | 3,3/12,6/23/-10,0V (Tipik)(VDD/AVDD/VGH/VGL) |