HannStar için HSD101BWW4-A00 Orijinal 10.1 inç 800*1280 LCD ekran
Marka Adı: HannStar
Model Numarası: HSD101BWW4-A00
Ödeme Şartları: T/T, Western Union
Model adı:
HSD101BWW4-A00
Çapraz Boyut:
10.1"
Çözünürlük:
800(RGB)×1280, WXGA 150PPI
Aktif Alan:
135,36(G)×216,576(Y) mm
Anahat Boyutu:
140,4(G)×225,8(Y) ×0,8(D) mm
Parlaklık:
0 cd/m²
Kontrast Oranı:
800:1 (Tip.) (TM)
Tepki Süresi:
10/20 (Tip.)(Tr/Td)
Sürücü IC'si:
COG Önerisi NT35521S + JD9364
Başvuru:
Ped ve Tablet
Ürün Açıklaması
HSD101BWW4-A00Ürün Detayları :
HannStarLCDEkran HSD101BWW4-A00
Pano Markası HannStar
Model P/N HSD101BWW4-A00
Çapraz Boyut 10.1"
Pano Tipi a-Si TFT-LCD, HÜCRE , Q-CUT (Tam Hücre)
Çözünürlük 800(RGB)×1280, WXGA 150PPI
Piksel Formatı RGB Dikey Şerit
Aktif Alan 135,36(G)×216,576(Y) mm
Anahat Boyutu 140,4(G)×225,8(Y) ×0,8(D) mm
Parlaklık 0 cd/m²
Kontrast Oranı 800:1 (Tip.) (TM)
Görüş açısı 89/89/89/89 (Tipik)(CR≥10)
Ekran modu IPS Pro, Normalde Siyah, Aktarıcı
En İyi Görünüm Simetri
Tepki Süresi 10/20 (Tip.)(Tr/Td)
Cam Derinliği 0,40+0,40 mm
geçirgenlik %5,7 (Tip.)
Ekran Renkleri 16,7 Milyon %60 NTSC
Lamba Tipi konşimento yok
Dokunmatik ekran Olmadan
Sürücü IC'si COG Önerisi NT35521S + JD9364
Başvuru Ped ve Tablet
Çevre Çalışma Sıcaklığı: -20 ~ 70 °C ;Saklama Sıcaklığı: -30 ~ 80 °C
HSD101BWW4-A00 Ödeme koşulları:
HSD101BWW4-A00Nakliye ve Paket :
HannStar için HSD101BWW4-A00 Orijinal 10.1 inç 800*1280 LCD ekran 0
HSD101BWW4-A00 NAKLİYE:
1 Ödemeye ulaşıldıktan sonra öğeleri 1-3 iş günü içinde göndeririz.
4 Herhangi bir ithalat ücreti veya ücreti satın alan kişinin sorumluluğundadır.
Siparişinizi dört gözle bekleyin.
HSD101BWW4-A00 Dönüş:
(1).30 gün içinde değiştirme veya değişimi kabul ediyoruz.
(2).Alıcı malları bize iade ettiğinde lütfen malları sunduğumuz aynı durumda tutun.
(3).Malların kırılması veya çalışmaması durumunda malları alıcıya zamanında yeniden göndeririz.
HSD101BWW4-A00 SSS:
Q: Çok miktarda ihtiyacım olursa bana indirim yapabilir misiniz?HSD101BWW4-A00 ?
A: Tabii ki! Büyük bir sipariş verirseniz, size indirim yapacağız.
Q: Web sitesinde aradığım LCD'yi bulamıyorum, ne yapmalıyım?
C: Bize bazı resimler verebilirsiniz, raflarda çok fazla LCD var.
S: garanti süresi ne kadardıryHannStar Ekran HSD101BWW4-A00?
C: 90 gün garanti.
Q: siparişimi nasıl takip edebilirimHSD101BWW4-A00?
A: size takip numarası vereceğiz, ardından siparişinizi web sitesinden takip edebilirsiniz.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%