LQ101R1SX01A Sharp 2560x1600 2K 10.1 inç laptop lcd ekranı Monitör lcd paneli
Marka Adı: SHARP
Model Numarası: LQ101R1SX01A
Adedi: 2 adet
fiyat: Pazarlık edilebilir
Paketleme Ayrıntıları: Orijinal ambalaj/geleneksel ambalaj kutusu
Ödeme Şartları: T/T, Western Union
Ayrıntılı Bilgiler
Menşe yeri:
Çin
Model adı:
LQ101R1SX01A
Çapraz Boyut:
10.1"
Çözünürlük:
2560(RGB)×1600 [WQXGA] 299PPI
Aktif Alan:
216,96 × 135,6 mm (Y×D)
Anahat Dim.:
228 × 148,5 × 4,6 mm (Y×D×D)
Görüş açısı:
80/80/80/80 (Min.)(CR≥10)
parlaklık:
400 cd/m² (Tip.)
Kontrast Oranı:
900:1 (Tip.) (TM)
renk sayısı:
1,69Kg 16,7M , %50 NTSCTyp.)
İçin kullanılır:
Ped ve Tablet
Yetenek temini:
Ayda 100000 Birim/Birimler
Ürün Açıklaması
LQ101R1SX01AÜrün Detayları :
KESKİN LCD EKRAN LQ101R1SX01A
Marka KESKİN
Model adı LQ101R1SX01A
Ekran boyutu 10.1 inç
ekran tipi Oksit TFT-LCD, LCM
Çözünürlük 2560(RGB)×1600 [WQXGA] 299PPI
Piksel yapılandırması RGB Dikey Şerit
Ekran boyutu 216,96 × 135,6 mm (Y×D)
Anahat Dim. 228 × 148,5 × 4,6 mm (Y×D×D)
Tedavi Şeffaf, Sert kaplama
parlaklık 400 cd/m² (Tip.)
Kontrast Oranı 900:1 (Tip.) (İletim)
Görüş açısı 80/80/80/80 (Min.)(CR≥10)
Çalışma modu IPS, Normalde Siyah, Aktarıcı
renk sayısı 16,7 Milyon , %50 NTSC
Reaksiyon süresi 25 (Tip.)(Tr/Td) ms
arka ışık tipi WLED [7S6P] , 10K saat , Sürücüsüz
Yenileme hızı 60Hz
Dokunma işlevi Olmadan
İçin tasarlandı Ped ve Tablet
panel ağırlığı 151±15g
arayüz türü MIPI (2 kanal, 4 veri hattı) 50 pimli Konnektör
Güç kaynağı 3,3V (Tip.)
Çevre Saklama sıcaklığı: -30 ~ 80 °C Çalışma sıcaklığı: -30 ~ 80 °C
LQ101R1SX01AMüşteri Hizmetleri Politikası:
Sahip olduğunuz herhangi bir soruyu yanıtlamaktan mutluluk duyarız, lütfen bizimle iletişime geçin.
1: Ödeme doğrulamasından sonra zamanında işlenen siparişler.
LQ101R1SX01AÖdeme:
LQ101R1SX01ANakliye:
Yanlış adres nedeniyle iade edilen ürünler için nakliye ücretini tekrar alma hakkımız saklıdır.
LQ101R1SX01ASatış sonrası servis:
LQ101R1SX01ASSS:
Q: test edebilir misinLQ101R1SX01Anakliyeden önce?
A: Tabii ki, lcd panelimiz LQ101R1SX01A, göndermeden önce kesinlikle test edildi.
Q: nasıl sipariş verilirLQ101R1SX01A?
C: T/T, Paypal, western union'ı kabul ediyoruz.
Q: ne olur LCD panelLQ101R1SX01Aalınan çalışamaz mı?
S: Fabrikada mısınız yoksa ticaret şirketi misiniz?
LQ101R1SX01ANakliye ve Paket :
LQ101R1SX01A Sharp 2560x1600 2K 10.1 inç laptop lcd ekranı Monitör lcd paneli 0
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%