| Model Numarası: | HSD070JDW6-A00-0299 |
| Adedi: | 2 adet |
| fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | Orijinal ambalaj/geleneksel ambalaj kutusu |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
Hannstar HSD070JDW6-A00-0299 RGB 800*480 7.0 inç IPS TFT LCD modül ekranı
HSD070JDW6-A00-0299Ürün Detayları :
| HannStarLCDEkran HSD070JDW6-A00-0299 | |
|---|---|
| Pano Markası | HannStar |
| Model P/N | HSD070JDW6-A00-0299 |
| Çapraz Boyut | 7.0" |
| Pano Tipi | a-Si TFT-LCD, HÜCRE, SİS |
| Çözünürlük | 800(RGB)×480, WVGA 133PPI |
| Piksel Formatı | RGB Dikey Şerit |
| Aktif Alan | 152,4(G)×91,44(Y) mm |
| Anahat Dim. | 159,7(G)×101,5(Y)×1,27(D) mm |
| Tedavi | Yansıma önleyici, Sert kaplama (3H) |
| parlaklık | 0 cd/m² |
| Kontrast Oranı | 1000:1 (Tip.) (TM) |
| Yönü Görüntüle | Simetri |
| Tepki Süresi | 30 (Tip.)(Tr+Td) |
| Görüş açısı | 85/85/85/85 (Tipik)(CR≥10) |
| Çalışma modu | IPS Pro, Normalde Siyah, Aktarıcı |
| Plaka Kalınlığı | 0,50+0,50 mm |
| geçirgenlik | %3,8 (Tip.)(Polarizör ile) |
| Destek Rengi | 16,7 Milyon %70 NTSC |
| Işık kaynağı | konşimento yok |
| İçin tasarlandı | Otomotiv Ekranı |
| Dokunmatik panel | Olmadan |
| D-IC Detayı | COG Yerleşik 1 kaynak + 1 geçit yongası |
| arayüz türü | Paralel RGB (1 kanal, 8 bit) + SPI , 60 pimli FPC |
| Güç kaynağı | 3,3/12,4/19/-10V (Tip.)(VCC/AVDD/VGH/VGL) |
| Çevre | Çalışma Sıcaklığı: -30 ~ 85 °C ;Saklama Sıcaklığı: -40 ~ 95 °C |