Otomotiv Ekranı için yeni IPS 12.1 inç HSD121KXN1-B00 1024*768 lcd Ekran paneli
Marka Adı: HannStar
Model Numarası: HSD121KXN1-B00
Çin
Model adı:
HSD121KXN1-B00
Çapraz Boyut:
12.1"
Çözünürlük:
1024(RGB)×768, XGA 105PPI
Aktif Alan:
245,76(G)×184,32(Y) mm
parlaklık:
600 cd/m² (Tip.)
Kontrast Oranı:
900:1 (Tip.) (TM)
Tepki Süresi:
30 (Tip.)(Tr+Td)
Çalışma modu:
IPS Pro, Normalde Siyah, Aktarıcı
Destek Rengi:
16,7 Milyon %72 NTSC
İçin tasarlandı:
Ürün Açıklaması
HSD121KXN1-B00Ürün Detayları :
HannStarLCDEkran HSD121KXN1-B00
Pano Markası HannStar
Model P/N HSD121KXN1-B00
Çapraz Boyut 12.1"
Pano Tipi a-Si TFT-LCD, LCM
Çözünürlük 1024(RGB)×768, XGA 105PPI
Piksel Formatı RGB Dikey Şerit
Aktif Alan 245,76(G)×184,32(Y) mm
parlaklık 600 cd/m² (Tip.)
Kontrast Oranı 900:1 (Tip.) (TM)
Yönü Görüntüle Simetri
Tepki Süresi 30 (Tip.)(Tr+Td)
Görüş açısı 85/85/85/85 (Tipik)(CR≥10)
Çalışma modu IPS Pro, Normalde Siyah, Aktarıcı
Destek Rengi 16,7 Milyon %72 NTSC
Işık kaynağı WLED , 30K saat , LED Sürücülü
İçin tasarlandı Otomotiv Ekranı
Kare hızı 60Hz
Dokunmatik panel Olmadan
arayüz türü LVDS
Çevre Çalışma Sıcaklığı: -30 ~ 85 °C ;Saklama Sıcaklığı: -30 ~ 85 °C
HSD121KXN1-B00 Dostça Hatırlatma:
HSD121KXN1-B00Nakliye ve Paket :
Otomotiv Ekranı için yeni IPS 12.1 inç HSD121KXN1-B00 1024*768 lcd Ekran paneli 0
HSD121KXN1-B00Nakliye hakkında:
Onları göndermeden önce kesinlikle test edeceğiz.
HSD121KXN1-B00 Bize ulaşın:
Bizimle iletişime geçmenin en iyi yolu e-postadır.
Herhangi bir Teklif Talebiniz varsa, lütfen bizimle iletişime geçin. İyi seçiminiz olacağız.
Geldiğiniz için teşekkürler, teşekkürler!mutlu bir hayat dilerim!
HSD121KXN1-B00 SSS:
S: Garanti süresi ne kadardır?HSD121KXN1-B00?
C: 90 gün garanti.
Q: Çok miktarda ihtiyacım olursa bana indirim yapabilir misiniz?HSD121KXN1-B00?
A: Tabii ki! Büyük bir sipariş verirseniz, size indirim yapacağız.
Q: eğer sipariş verirsemHSD121KXN1-B00Şimdi, malları ne zaman göndereceksin?
A: sipariş, ödemenizi aldıktan sonra 2-3 iş günü içinde sevk edilecektir.
Q: Örnek siparişleri kabul ediyor musunuz?HSD121KXN1-B00?
A: tabii ki! örnek sipariş açığız!
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%