AUO LCD EKRAN PANELİ İÇİN ORİJİNAL 12.3 inç HSD123PWW1-A30
Marka Adı: HannStar
Model Numarası: HSD123PWW1-A30
Çin
Model adı:
HSD123PWW1-A30
Çapraz Boyut:
12.3"
292,032(G)×109,512(Y) mm
Çerçeve Açılışı:
294,8(G)×112,1(Y) mm
Anahat Dim.:
308,1(Y)×130(D) ×15,1(D) mm
parlaklık:
850 cd/m² (Tip.)
Kontrast Oranı:
1000:1 (Tip.) (TM)
Ağırlık:
520g (Tip.)
İçin tasarlandı:
Ürün Açıklaması
HSD123PWW1-A30Ürün Detayları :
HannStarLCDEkran HSD123PWW1-A30
Pano Markası HannStar
Model P/N HSD123PWW1-A30
Çapraz Boyut 12.3"
Pano Tipi a-Si TFT-LCD, LCM
Çözünürlük 1920(RGB)×720 167ÜFE
Piksel Formatı RGB Dikey Şerit
Aktif Alan 292,032(G)×109,512(Y) mm
Çerçeve Açılışı 294,8(G)×112,1(Y) mm
Anahat Dim. 308,1(Y)×130(D) ×15,1(D) mm
Tedavi Parlama önleyici
parlaklık 850 cd/m² (Tip.)
Kontrast Oranı 1000:1 (Tip.) (TM)
Yönü Görüntüle Simetri
Tepki Süresi 17/18 (Tip.)(Tr/Td)
Görüş açısı 85/85/85/85 (Tipik)(CR≥10)
Çalışma modu IPS Pro, Normalde Siyah, Aktarıcı
Destek Rengi 16,7 Milyon %70 NTSC
Işık kaynağı WLED [11S4P] , 3K saat , Sürücüsüz
Ağırlık 520g (Tip.)
İçin tasarlandı Dış Mekan Yüksek Parlaklık / Otomotiv Ekranı
Kare hızı 60Hz
Dokunmatik panel Olmadan
arayüz türü LVDS (2 kanal, 8 bit), 50 pimli Konnektör
Güç kaynağı 3,3V (Tip.)
HSD123PWW1-A30 Ödeme:
2.Ödeme, müzayede bitiş saatinden itibaren 48 saat içinde yapılmalıdır.
3. İhtiyacınız yoksa, lütfen iptal talebini bize gönderin.
HSD123PWW1-A30Nakliye ve Paket :
AUO LCD EKRAN PANELİ İÇİN ORİJİNAL 12.3 inç HSD123PWW1-A30 0
HSD123PWW1-A30 Nakliye bilgileri hakkında:
Ödeme yapıldıktan sonra 1-3 iş günü içinde kargoya verilir.
HSD123PWW1-A30 İade politikası:
&.Öğeyi aldığınızda, ürün çalışmazsa veya hasar görmezse, size yenisini göndeririz.
&.Ürünü iade ettiğinizde, lütfen ürünü size sunduğumuz durumda saklayın.
&.İade nakliyesinden alıcı sorumludur.
HSD123PWW1-A30 SSS:
S: Garanti süresi ne kadardır?HSD123PWW1-A30?
C: 90 gün garanti.
Q: Çok miktarda ihtiyacım olursa bana indirim yapabilir misiniz?HSD123PWW1-A30 ?
A: Tabii ki! Büyük bir sipariş verirseniz, size indirim yapacağız.
Q: siparişimi nasıl takip edebilirimHSD123PWW1-A30 ?
A: size takip numarası vereceğiz, ardından siparişinizi web sitesinden takip edebilirsiniz.
Q: mallarımı ödeyebilir miyimHSD123PWW1-A30kredi kartı ile ?
C: Evet! Paypal hesabınız üzerinden kredi kartınızı kullanabilirsiniz.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%