LCD ekran paneli 13,3 inç LCD Modülü LQ133M1LW02 1920*1080
Marka Adı: SHARP
Model Numarası: LQ133M1LW02
Ödeme Şartları: T/T, Western Union
Model adı:
LQ133M1LW02
Çapraz Boyut:
13.3"
Çözünürlük:
1920(RGB)×1080 FHD 166PPI
Aktif Alan:
293,76 × 165,24 mm (Y×D)
Anahat Boyutu:
310,6 × 182,2 × 13,1 mm (Y×D×D)
Görüş açısı:
85/85/85/85 (Tipik)(CR≥10)
parlaklık:
450 cd/m² (Tip.)
Kontrast Oranı:
600:1 (Tip.) (TM)
renk sayısı:
16,7 Milyon %86 NTSC
İçin kullanılır:
Sanayi
Yetenek temini:
Ayda 100000 Birim/Birimler
Ürün Açıklaması
LQ133M1LW02Ürün Detayları :
KESKİN LCD EKRAN LQ133M1LW02
Marka KESKİN
Model adı LQ133M1LW02
Çapraz Boyut 13,3 inç
ekran tipi LCM, a-Si TFT-LCD
Çözünürlük 1920(RGB)×1080 FHD 166PPI
Piksel yapılandırması RGB Dikey Şerit
Ekran boyutu 293,76 × 165,24 mm (Y×D)
Anahat Boyutu 310,6 × 182,2 × 13,1 mm (Y×D×D)
Yüzey Yansıma önleyici, Sert kaplama (3H)
Parlaklık 400 cd/m² (Tip.)
zıtlık 900:1 (Tip.)
Görüş açısı 85/85/85/85 (Tipik)(CR≥10)
Ekran modu Yeni Mod2, Normalde Siyah, Aktarıcı
renk sayısı 16,7 Milyon %86 NTSC
Reaksiyon süresi 30 (Tip.)(Tr+Td) ms
arka ışık tipi WLED , 70K saat , LED Sürücülü
Yenileme hızı 60Hz
Dokunma işlevi Olmadan
Ağırlık 710g(Maks.)
Başvuru oyun
Sinyal Arayüzü LVDS (2 kanal, 8 bit), 30 pimli Konnektör
Giriş gerilimi 5.0V (Tip.)
Çevre Çalışma Sıcaklığı: 0 ~ 80 °C ;Saklama Sıcaklığı: -20 ~ 80 °C
LQ133M1LW02 Avantajlarımız:
1: Yeterli tedarikle hepimiz kendi stoğumuz
2: Ürünün kalitesi bir dizi sertifikaya ulaştı
LQ133M1LW02 Ödeme ve Sevkiyat:
2. Öğe 1-3 gün içinde sevk edilecektir.
5. Teslim süresi:
-- DHL, Fedex, UPS ile: 3-7 iş günü
--EMS ile: 7-15 iş günü
--via Air Mail veya Parsel: 10-30 iş günü (bazen daha uzun)
LQ133M1LW02 İade ve İade:
1. Öğe kusurlu ise, lütfen aldıktan sonra 3 gün içinde bize bildirin.
2. Öğeler mümkünse orijinal paketi ile iade edilmelidir.
LQ133M1LW02 SSS:
S: Garanti süresi ne kadardır?LQ133M1LW02?
C: 90 gün garanti.
Q: Çok miktarda ihtiyacım olursa bana indirim yapabilir misiniz?LQ133M1LW02?
A: Tabii ki! Büyük bir sipariş verirseniz, size indirim yapacağız.
Q: eğer sipariş verirsemLQ133M1LW02Şimdi, malları ne zaman göndereceksin?
A: sipariş, ödemenizi aldıktan sonra 2-3 iş günü içinde sevk edilecektir.
Q: Örnek siparişleri kabul ediyor musunuz?LQ133M1LW02?
A: tabii ki! örnek sipariş açığız!
LQ133M1LW02Nakliye ve Paket :
LCD ekran paneli 13,3 inç LCD Modülü LQ133M1LW02 1920*1080 0
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%