Sharp için LQ150X1LGN2A 15.0 inç 1024*768 85 PPI TFT LCD
Marka Adı: SHARP
Model Numarası: LQ150X1LGN2A
Adedi: 2 adet
fiyat: Pazarlık edilebilir
Paketleme Ayrıntıları: Orijinal ambalaj/geleneksel ambalaj kutusu
Ödeme Şartları: T/T, Western Union
Ayrıntılı Bilgiler
Menşe yeri:
Çin
Model adı:
LQ150X1LGN2A
Çapraz Boyut:
15.0"
Çözünürlük:
1024(RGB)×768[XGA] 85PPI
Aktif Alan:
304,128 × 228,096 mm (Y×D)
Anahat Boyutu:
326(Y)×252(D) ×11,5(D) mm
Görüş açısı:
60/60/45/55 (Tipik) (CR≥10)
parlaklık:
260cd/m² (Tip.)
Kontrast Oranı:
350:1 (Tip.) (TM)
renk sayısı:
16,2 Milyon , %47 NTSC
reaksiyon süresi:
5/20 (Tip.)(Tr+Td)ms
Yetenek temini:
Ayda 100000 Birim/Birimler
Ürün Açıklaması
LQ150X1LGN2AÜrün Detayları :
KESKİN LCD EKRAN LQ150X1LGN2A
Marka KESKİN
Model adı LQ150X1LGN2A
Çapraz Boyut 15.0 inç
ekran tipi LCM, a-Si TFT-LCD
Çözünürlük 1024(RGB)×768[XGA] 85PPI
Piksel yapılandırması RGB Dikey Şerit
Ekran boyutu 304,128(Y)×228,096(D) mm
Çerçeve Açılışı 308,1(Y)×232,1(D) mm
Anahat Dim. 326(Y)×252(D) ×11,5(D) mm
Tedavi Mat (%28 Pus), Sert kaplama (3H)
Parlaklık 260 cd/m² (Tip.)
zıtlık 350:1 (Tip.)
Görüş açısı 60/60/45/55 (Tipik) (CR≥10)
Çalışma modu TN, Normalde Beyaz, Geçirgen
renk sayısı 16,2 Milyon , %47 NTSC
Reaksiyon süresi 5/20 (Tip.)(Tr+Td)ms
arka ışık tipi CCFL [2 adet] , 50K saat, sürücü yok
Yenileme hızı 60Hz
Dokunma işlevi Dokunmak yok
Ağırlık 1,10 Kg (Maks.)
arayüz türü LVDS (1 kanal, 8 bit) 20 pimli Konnektör
Güç kaynağı 3,3V (Tip.)
Çevre Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 50 °C;Saklama sıcaklığı: -25 ~ 60 °C
LQ150X1LGN2A Lütfen Dikkat Edin:
Herhangi bir gümrük vergisi veya ithalat vergisinden sorumlu değiliz.
LQ150X1LGN2A Şirketimiz:
LQ150X1LGN2AMüşteri Hizmetleri Politikası:
Sahip olduğunuz herhangi bir soruyu yanıtlamaktan mutluluk duyarız, lütfen bizimle iletişime geçin.
1: Ödeme doğrulamasından sonra zamanında işlenen siparişler.
LQ150X1LGN2A Sevkiyat:
Paketi alana kadar takip etmenize yardımcı olun.
Lütfen ödemenizi tamamlamadan önce adresinizi iki kez kontrol ettiğinizden emin olun.
çevrimiçi.
Müşteriler, geçerli olduğu durumlarda gümrük vergileri ve resimlerinden sorumludur.
(imzalamayı reddetmek dahil), alıcı tüm ekstra masrafları karşılamalıdır!
LQ150X1LGN2A Avantajlarımız:
1: Yeterli tedarikle hepimiz kendi stoğumuz
2: Ürünün kalitesi bir dizi sertifikaya ulaştı
LQ150X1LGN2A SSS:
Q: test edebilir misinLQ150X1LGN2Anakliyeden önce?
C: Tabii ki, lcd panelimiz LQ150X1LGN2A göndermeden önce kesinlikle test edildi.
Q: nasıl sipariş verilirLQ150X1LGN2A?
C: T/T, Paypal, western union'ı kabul ediyoruz.
Q: ne olur LCD panelLQ150X1LGN2Aalınan çalışamaz mı?
S: Fabrikada mısınız yoksa ticaret şirketi misiniz?
LQ150X1LGN2ANakliye ve Paket :
Sharp için LQ150X1LGN2A 15.0 inç 1024*768 85 PPI TFT LCD 0
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%