12.3 inç 1920*720 HSD123JPW3-A13 LCD Monitörler Ekran Görüntü Parçaları
Marka Adı: HannStar
Model Numarası: HSD123JPW3-A13
Çin
Model adı:
HSD123JPW3-A13
Çapraz Boyut:
12.3"
292,032(G)×109,512(Y) mm
Anahat Boyutu:
302(G)×125,4(Y) ×14,2(D) mm
Parlaklık:
850 cd/m² (Tip.)
Kontrast Oranı:
1500:1 (Tip.) (TM)
Tepki Süresi:
25 (Tip.)(Tr+Td)
Panel Ağırlığı:
345/378g (Tip./Maks.)
Başvuru:
Ürün Açıklaması
HSD123JPW3-A13Ürün Detayları :
HannStarLCDEkran HSD123JPW3-A13
Pano Markası HannStar
Model P/N HSD123JPW3-A13
Çapraz Boyut 12.3"
Pano Tipi a-Si TFT-LCD, LCM
Çözünürlük 1920(RGB)×720 167ÜFE
Piksel Formatı RGB Dikey Şerit
Aktif Alan 292,032(G)×109,512(Y) mm
Anahat Boyutu 302(G)×125,4(Y) ×14,2(D) mm
Yüzey Parlama (%0 Pus), Sert kaplama
Parlaklık 850 cd/m² (Tip.)
Kontrast Oranı 1500:1 (Tip.) (TM)
Görüş açısı 85/85/85/85 (Tipik)(CR≥10)
Ekran modu IPS Pro, Normalde Siyah, Aktarıcı
En İyi Görünüm Simetri
Tepki Süresi 25 (Tip.)(Tr+Td)
Ekran Renkleri 16,7 Milyon %75 NTSC
Lamba Tipi 11S4P WLED , 30K saat , Sürücüsüz
Sıklık 60Hz
Dokunmatik ekran Olmadan
Panel Ağırlığı 345/378g (Tip./Maks.)
Başvuru Dış Mekan Yüksek Parlaklık / Otomotiv Ekranı
Sinyal Arayüzü LVDS (2 kanal, 8 bit), 50 pimli Konnektör
Giriş gerilimi 3,3V (Tip.)
HSD123JPW3-A13 Ödeme Koşulları:
PayPal'ı tercih ediyoruz.Ve Havale, Emanet kabul ediyoruz.
HSD123JPW3-A13Nakliye ve Paket :
12.3 inç 1920*720 HSD123JPW3-A13 LCD Monitörler Ekran Görüntü Parçaları 0
HSD123JPW3-A13 Nakliye Koşulları:
3. DHL tarafından bir gün içinde gönderiyoruz 1-3 Gün size ulaşır!
HSD123JPW3-A13 SATIŞ ŞARTLARI:
HSD123JPW3-A13 SSS:
S: Garanti süresi ne kadardır?HSD123JPW3-A13 mü?
C: 90 gün garanti.
Q: Çok miktarda ihtiyacım olursa bana indirim yapabilir misiniz?HSD123JPW3-13?
A: Tabii ki! Büyük bir sipariş verirseniz, size indirim yapacağız.
Q: siparişimi nasıl takip edebilirimHSD123JPW3-A13?
A: size takip numarası vereceğiz, ardından siparişinizi web sitesinden takip edebilirsiniz.
Q: eğer sipariş verirsemHSD123JPW3-A13Şimdi, malları ne zaman göndereceksin?
A: sipariş, ödemenizi aldıktan sonra 2-3 iş günü içinde sevk edilecektir.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%