HSD123JPW2-C00 12.3 inç TFT LCD Ekran 1920 * 720 Otomotiv Ekranı için LCD Ekran
Marka Adı: HannStar
Model Numarası: HSD123JPW2-C00
Çin
Model adı:
HSD123JPW2-C00
Çapraz Boyut:
12.3"
Çözünürlük:
1920(RGB)×720 167ÜFE
Aktif Alan:
292,032(G)×109,512(Y) mm
Çerçeve Açılışı:
294,8(G)×112,1(Y) mm
Anahat Boyutu:
308,1(G)×130(Y) ×15,6(D) mm
Parlaklık:
850 cd/m² (Tip.)
Kontrast Oranı:
1000:1 (Tip.) (TM)
Panel Ağırlığı:
520g (Tip.)
Başvuru:
Ürün Açıklaması
HSD123JPW2-C00Ürün Detayları :
HannStarLCDEkran HSD123JPW2-C00
Pano Markası HannStar
Model P/N HSD123JPW2-C00
Çapraz Boyut 12.3"
Pano Tipi a-Si TFT-LCD, LCM
Çözünürlük 1920(RGB)×720 167ÜFE
Piksel Formatı RGB Dikey Şerit
Aktif Alan 292,032(G)×109,512(Y) mm
Çerçeve Açılışı 294,8(G)×112,1(Y) mm
Anahat Boyutu 308,1(G)×130(Y) ×15,6(D) mm
Yüzey Parlama önleyici
Parlaklık 850 cd/m² (Tip.)
Kontrast Oranı 1000:1 (Tip.) (TM)
Görüş açısı 85/85/85/85 (Tipik)(CR≥10)
Ekran modu IPS Pro, Normalde Siyah, Aktarıcı
En İyi Görünüm Simetri
Tepki Süresi 14/16 (Tip.)(Tr/Td)
Ekran Renkleri 16,7 milyon %100 sRGB
Lamba Tipi 11S4P WLED , 30K saat , Sürücüsüz
Sıklık 60Hz
Dokunmatik ekran Olmadan
Panel Ağırlığı 520g (Tip.)
Başvuru Otomotiv Ekranı
Sinyal Arayüzü LVDS (2 kanal, 8 bit), 50 pimli Konnektör
Giriş gerilimi 3,3V (Tip.)
HSD123JPW2-C00 Açıklama:
1. En kaliteli dokunmatik LCD ekran yedek parçaları.
2. Makul ve rekabetçi fiyat.
HSD123JPW2-C00Nakliye ve Paket :
HSD123JPW2-C00 12.3 inç TFT LCD Ekran 1920 * 720 Otomotiv Ekranı için LCD Ekran 0
HSD123JPW2-C00 Nakliye Hakkında:
- Lütfen alıcının tam adını ve nakliye için ayrıntılı adresi belirtin.
HSD123JPW2-C00 İade ve Geri Ödeme:
Lütfen ürün açıklamasını okuyun ve teklif vermeden önce resimleri dikkatlice kontrol edin.
İade edilen ürünler tüm orijinal ambalajlara sahip ve iyi durumda olmalıdır.
HSD123JPW2-C00SSS:
Q: goo'mu ödeyebilir miyimDSHannStar HSD123JPW2-C00kredi kartı ile ?
C: Evet! Paypal hesabınız üzerinden kredi kartınızı kullanabilirsiniz.
S: Mallarımı nasıl gönderiyorsunuz?HSD123JPW2-C00?
Q: Web sitesinde aradığım LCD'yi bulamıyorum, ne yapmalıyım?
C: Bize bazı resimler verebilirsiniz, raflarda çok fazla LCD var.
Q: Ne oldun eğer HannStar HSD123JPW2-C00Ben çalışamaz mıyım?
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%