15.0 İnç 1024*768 LCD Ekran Paneli Yepyeni LTM150XH-L01
Marka Adı: Samsung
Model Numarası: LTM150XH-L01
Adedi: 2 adet
fiyat: Pazarlık edilebilir
Paketleme Ayrıntıları: Orijinal ambalaj/geleneksel ambalaj kutusu
Ödeme Şartları: T/T, Western Union
Ayrıntılı Bilgiler
Menşe yeri:
Çin
Model adı:
LTM150XH-L01
Çapraz Boyut:
15.0"
Çözünürlük:
1024(RGB)×768, XGA 85PPI
Aktif Alan:
304,128(G)×228,096(Y) mm
Çerçeve Açılışı:
307,2(G)×231,1(Y) mm
Anahat Boyutu:
331,6(G)×254,8(Y) ×13(D) mm
Parlaklık:
250 cd/m² (Tip.)
Kontrast Oranı:
300:1 (Tip.) (TM)
Panel Ağırlığı:
1,35 Kg (Maks.)
Başvuru:
Masaüstü Monitörü
Yetenek temini:
Ayda 100000 Birim/Birimler
Ürün Açıklaması
LTM150XH-L01Ürün Detayları :
SAMSUNGLCDEkran LTM150XH-L01
Marka SAMSUNG
Model P/N LTM150XH-L01
Çapraz Boyut 15.0"
Pano Tipi a-Si TFT-LCD, LCM
Çözünürlük 1024(RGB)×768, XGA 85PPI
Piksel Formatı RGB Dikey Şerit
Aktif Alan 304,128(G)×228,096(Y) mm
Çerçeve Açılışı 307,2(G)×231,1(Y) mm
Anahat Boyutu 331,6(G)×254,8(Y) ×13(D) mm
Yüzey Yansıma önleyici (%25 Puslu), Sert kaplama (3H)
Parlaklık 250 cd/m² (Tip.)
Kontrast Oranı 300:1 (Tip.) (TM)
Görüş açısı 70/70/55/65 (Tipik)(CR≥10)
Ekran modu TN, Normalde Beyaz, Geçirgen
En İyi Görünüm saat 6
Tepki Süresi 5/20 (Tip.)(Tr/Td)
Ekran Renkleri 16,2 Milyon %65 NTSC
Lamba Tipi 4 adet CCFL , 35K saat , Sürücüsüz
Sıklık 60Hz
Dokunmatik ekran Olmadan
Panel Ağırlığı 1,35 Kg (Maks.)
Başvuru Masaüstü Monitörü
Sinyal Arayüzü LVDS (1 kanal, 8 bit), 20 pimli Konnektör
Giriş gerilimi 3,3V (Tip.)
Çevre Çalışma Sıcaklığı: 0 ~ 50 °C ;Depolama Sıcaklığı: -20 ~ 60 °C
LTM150XH-L01 Faydalı Bilgiler:
- Çok çeşitli LCD ekranlar, dokunmatik ekranlar, invertörler ve diğer aksesuarlar sağlıyoruz.
- Yalnızca %100 yeni ürünlere ihtiyacınız varsa, lütfen satın almadan önce bizimle onaylayın.
LTM150XH-L01Nakliye ve Paket :
15.0 İnç 1024*768 LCD Ekran Paneli Yepyeni LTM150XH-L01 0
LTM150XH-L01 Nakliye Hakkında:
Onları göndermeden önce kesinlikle test edeceğiz.
Ödemenizden sonra 3 iş günü içinde kargoya verilir. Alıcı gümrük vergisi ücretinden sorumludur.
LTM150XH-L01 Dönüşü:
2. Bu ürün 60 Günlük Para İade Garantisi ile birlikte gelir.
3. İade edilen tüm ürünler için, iade adresi için lütfen bizimle iletişime geçin.
LTM150XH-L01 SSS:
Q: mallarımı ödeyebilir miyimLTM150XH-L01kredi kartı ile ?
C: Evet! Paypal hesabınız üzerinden kredi kartınızı kullanabilirsiniz.
S: go'mu nasıl gönderiyorsunuz?ihtimallerSAMSUNGLTM150XH-L01?
Q: Dokunmatik lcd panel siparişimi bildirebilir misiniz?LTM150XH-L01çok düşük bir değerde mi?
C: Evet, yapabiliriz.lütfen göndermeden önce bizi bilgilendirin.
S: savaş ne kadar sürernty ofSamsung LTM150XH-L01?
C: 90 gün garanti.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%