Yeni Orijinal 5.0 inç IPS TFT LCD Ekran Modülü Paneli HSD050JDW2-E00
Marka Adı: HannStar
Model Numarası: HSD050JDW2-E00
Model adı:
HSD050JDW2-E00
Çapraz Boyut:
5.0"
108(G)×64,8(Y) mm
Anahat (mm):
120,6(G)×80(Y)
parlaklık:
1300 (Tip.)(cd/m²)
Kontrast Oranı:
800 : 1 (Dak.) (TM)
Çalışma modu:
IPS, Normalde Siyah, Aktarıcı
Yığın:
105/110g (Tip./Maks.)
İçin kullanılır:
Otomotiv Ekranı
Ürün Açıklaması
HSD050JDW2-E00Ürün Detayları :
HannStarLCDEkran HSD050JDW2-E00
Pano Markası HannStar
Model P/N HSD050JDW2-E00
Çapraz Boyut 5.0"
Aktif Alan 108(G)×64,8(Y) mm
Anahat Boyutu 120,6(G)×80(Y) mm
Yüzey Parlama önleyici
Parlaklık 1300 cd/m² (Tip.)
Kontrast Oranı 800:1 (Dak.) (TM)
Ekran modu IPS, Normalde Siyah, Aktarıcı
En İyi Görünüm Simetri
Tepki Süresi 22/8 (Maks.)(Tr+Td)ms
Ekran Renkleri 16,7 Milyon %70 NTSC
Lamba Tipi WLED , 10K saat , Sürücüsüz
Sıklık 60Hz
Dokunmatik ekran Olmadan
Panel Ağırlığı 105/110g (Tip./Maks.)
Başvuru Otomotiv Ekranı
Sinyal Arayüzü LVDS (1 kanal, 8 bit) + SPI
Giriş gerilimi 3,3V (Tip.)
Çevre Depolama Sıcaklığı: -40 ~ 90 °C Çalışma Sıcaklığı: -30 ~ 85 °C
HSD050JDW2-E00 Ödeme:
1. Paypal'ı kabul ediyoruz
2. Tüm belli başlı kredi kartları, güvenli ödeme işlemcimiz PayPal aracılığıyla kabul edilmektedir.
3. Herhangi bir ödeme sorununuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçin.
HSD050JDW2-E00Nakliye ve Paket :
Yeni Orijinal 5.0 inç IPS TFT LCD Ekran Modülü Paneli HSD050JDW2-E00 0
HSD050JDW2-E00 Sıcak Hatırlatma:
HSD050JDW2-E00 Gümrük Vergisi ve İşleme Ücreti Hakkında:
Tüm müşterilerin siparişleri için, 1 adet parça bile olsa teslim ücreti almıyoruz.
HSD050JDW2-E00SSS:
Q: Örnek siparişleri kabul ediyor musunuz?HSD050JDW2-E00 ?
A: tabii ki! örnek sipariş açığız!
Q: Çok miktarda ihtiyacım olursa bana indirim yapabilir misiniz?HSD050JDW2-E00?
A: Tabii ki! Büyük bir sipariş verirseniz, size indirim yapacağız.
S: Mallarımı ne kadar süre alacağımHSD050JDW2-E00?
C: Genel olarak konuşursak, DHL/FEDEX/UPS/TNT tarafından elinize 3-8 gün sürer.
Q: siparişimi ödeyebilir miyimHSD050JDW2-E00kredi kartı ile mi
C: Evet! Paypal hesabınız üzerinden kredi kartınızı kullanabilirsiniz.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%