15 inç 1024*768 Endüstriyel TFT LCD Ekran Modül Paneli LQ150X1LX91
Marka Adı: SHARP
Model Numarası: LQ150X1LX91
Ödeme Şartları: T/T, Western Union
Model adı:
LQ150X1LX91
Çapraz Boyut:
15.0"
Çözünürlük:
1024(RGB)*768[XGA] 85ÜFE
Aktif Alan:
304.128 * 228.096 mm (Y*D)
Anahat (mm):
326,5 *253,5 * 10,1 mm (Y*D*D)
parlaklık:
300 (tip.) (CD/M²)
Kontrast Oranı:
1500 : 1 (Dak.) (TM)
Görüş açısı:
85/85/85/85 (Tipik) (CR≥10)
reaksiyon süresi:
35 (Tip.)(Tr+Td)
İçin kullanılır:
Sanayi
Yetenek temini:
Ayda 100000 Birim/Birimler
Ürün Açıklaması
LQ150X1LX91Ürün Detayları :
KESKİN LCD EKRAN LQ150X1LX91
Marka KESKİN
Model adı LQ150X1LX91
Çapraz Boyut 15.0 inç
ekran tipi LCM, a-Si TFT-LCD
Çözünürlük 1024(RGB)×768[XGA] 85PPI
Piksel yapılandırması RGB Dikey Şerit
Ekran boyutu 304,128 × 228,096 mm (Y×D)
Çerçeve Açılışı 307,4 × 231,3 mm (Y×D)
Anahat Boyutu 326,5 × 253,5 × 10,1 mm (Y×D×D)
Yüzey Yansıma önleyici (%3 Puslu), Sert kaplama (3H)
Parlaklık 300 cd/m² (Tip.)
Kontrast Oranı 1500:1 (Tip.)
Görüş açısı 85/85/85/85 (Tipik) (CR≥10)
Ekran modu ASV, Normalde Siyah, Aktarıcı
renk sayısı 262K/16,2M , %70 NTSC
Reaksiyon süresi 35 (Tip.)(Tr+Td)
arka ışık tipi WLED , 30K saat, LED sürücülü
Yenileme hızı 60Hz
Başvuru Sanayi
Dokunma işlevi Dokunmak yok
Panel Ağırlığı 1,11 kg (Maks.)
Sinyal Arayüzü LVDS (1 kanal, 8 bit), terminal, 20 pin
Giriş gerilimi 3,3V (Tip.)
Çevre Depolama sıcaklığı: -25 ~ 70 °C Çalışma sıcaklığı: -20 ~ 70 °C
LQ150X1LX91 Müşteri Hizmetleri Politikası:
Sahip olduğunuz herhangi bir soruyu yanıtlamaktan mutluluk duyarız, lütfen bizimle iletişime geçin.
1: Ödeme doğrulamasından sonra zamanında işlenen siparişler.
LQ150X1LX91 Ödeme:
1. Paypal'ı kabul ediyoruz
2. Tüm belli başlı kredi kartları, güvenli ödeme işlemcimiz PayPal aracılığıyla kabul edilmektedir.
3. Herhangi bir ödeme sorununuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçin.
LQ150X1LX91 Sıcak Hatırlatma:
LQ150X1LX91 Gümrük Vergisi ve İşleme Ücreti Hakkında:
Tüm müşterilerin siparişleri için, 1 adet parça bile olsa teslim ücreti almıyoruz.
LQ150X1LX91 SSS:
Q: mallarımı ödeyebilir miyimLQ150X1LX91Bkredi kartı mı
C: Evet! Paypal hesabınız üzerinden kredi kartınızı kullanabilirsiniz.
Q: Çok miktarda ihtiyacım olursa bana indirim yapabilir misiniz?LQ150X1LX91?
A: Tabii ki! Büyük bir sipariş verirseniz, size indirim yapacağız.
Q: Örnek siparişleri kabul ediyor musunuz?LQ150X1LX91?
A: tabii ki! örnek sipariş açığız!
Q: için ödeme nasıl yapılırLQ150X1LX91?
C: T/T, Paypal, western union'ı kabul ediyoruz.
LQ150X1LX91Nakliye ve Paket :
15 inç 1024*768 Endüstriyel TFT LCD Ekran Modül Paneli LQ150X1LX91 0
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%