1920*1080 lcd ekran modülü 15.6 inç lcd panel LQ156D1JW31
Marka Adı: SHARP
Model Numarası: LQ156M1JW31
Adedi: 2 adet
fiyat: Pazarlık edilebilir
Paketleme Ayrıntıları: Orijinal ambalaj/geleneksel ambalaj kutusu
Ödeme Şartları: T/T, Western Union
Ayrıntılı Bilgiler
Menşe yeri:
Çin
Model adı:
LQ156M1JW31
Çapraz Boyut:
15.6"
Çözünürlük:
1920(RGB)×1080 FHD 141PPI
Aktif Alan:
344,16(G)×193,59(Y) mm
Anahat (mm):
351,9(Y)×220,2(D)×2,8(D) mm
parlaklık:
400 (Tip.)(cd/m²)
Kontrast Oranı:
1000: 1 (Dak.) (TM)
Görüş açısı:
89/89/89/89 (Tipik) (CR≥10)
reaksiyon süresi:
30 (Tip.)(Tr+Td)
İçin kullanılır:
Sanayi
Yetenek temini:
Ayda 100000 Birim/Birimler
Ürün Açıklaması
LQ156M1JW31Ürün Detayları :
KESKİN LCD EKRAN LQ156M1JW31
Marka KESKİN
Model adı LQ156M1JW31
Çapraz Boyut 15,6 inç
ekran tipi Oksit TFT-LCD, LCM
Çözünürlük 1920(RGB)×1080 FHD 141PPI
Piksel yapılandırması RGB Dikey Şerit
Ekran boyutu 344,16(G)×193,59(Y) mm
Anahat Dim. 351,9(Y)×220,2(D)×2,8(D) mm
Tedavi Yansıma önleyici (%25 Puslu), Sert kaplama (3H)
Parlaklık 400 (Tip.)
zıtlık 1000:1 (Tip.)
Görüş açısı 89/89/89/89 (Tipik) (CR≥10)
Çalışma modu Yeni Mod2, Normalde Siyah, Aktarıcı
renk sayısı 16,7 Milyon , %71 NTSC
Reaksiyon süresi 30 (Tip.)(Tr+Td)
arka ışık tipi WLED , 15K saat, LED sürücülü
Yenileme hızı 60Hz
Form Stili İnce (PCBA Düz, T≤3,2 mm)
Dokunma işlevi Dokunmak yok
İçin tasarlandı Dizüstü Oyun
Sinyal eDP (2 Şeritli) , eDP1.3 , HBR1 (2.7G/şeritli) , 30 pimli Konnektör
Güç kaynağı 3,3V (Tip.)
Çevre Çalışma: 0 ~ 50 °C ;Depolama: -25 ~ 60 °C