19 İnç 1280*1024 86PPI LQ190E1LW61 TFT LCD Ekran Modül Panelleri
Marka Adı: SHARP
Model Numarası: LQ190E1LW61
Ödeme Şartları: T/T, Western Union
Çin
Model adı:
LQ190E1LW61
Çapraz Boyut:
19.0"
Çözünürlük:
1280(RGB)×1024SXGA 86PPI
Aktif Alan:
376,32(Y)×301,056(D) mm
Anahat (mm):
396(Y)×323,6(D) ×12(D) mm
parlaklık:
470(Tip.)(cd/m²)
Kontrast Oranı:
1500 : 1 (Dak.) (TM)
Görüş açısı:
85/85/85/85 (Dak.)(CR≥10)
renk sayısı:
16,7 Milyon , %90 NTSC
İçin kullanılır:
oyun
Yetenek temini:
Ayda 100000 Birim/Birimler
Ürün Açıklaması
LQ190E1LW61Ürün Detayları :
KESKİN LCD EKRAN LQ190E1LW61
Marka KESKİN
Model adı LQ190E1LW61
Çapraz Boyut 19.0 inç
ekran tipi LCM, a-Si TFT-LCD
Çözünürlük 1280(RGB)×1024SXGA 86PPI
Piksel yapılandırması RGB Dikey Şerit
Ekran boyutu 376,32(Y)×301,056(D) mm
Anahat (mm) 396(Y)×323,6(D) ×12(D) mm
Tedavi Yansıma önleyici (%3 Puslu), Sert kaplama (2H)
Parlaklık 470 (Tip.)
Zıtlık 1500 : 1 (Tip.) [İletim]
optik mod ASV, Normalde Siyah, Transflektif
Görüş açısı 85/85/85/85 (Dak.)(CR≥10)
yanıt süresi 35 (Tip.)(Tr+Td) msn
renk sayısı 16,7 Milyon , %90 NTSC
arka ışık tipi WLED , 50K saat, LED sürücülü
panel ağırlığı 1,30 Kg (Maks.)
Yenileme hızı 60Hz
Dokunma işlevi Dokunmak yok
İçin kullanılır oyun
Sinyal Tipi LVDS (2 kanal, 8 bit), 30 pim, terminal
Besleme gerilimi 5.0V (Tip.)
Maksimum puan Çalışma: 0 ~ 60 °C ;Depolama: -25 ~ 60 °C
LQ190E1LW61 Müşteri Hizmetleri Politikası:
Sahip olduğunuz herhangi bir soruyu yanıtlamaktan mutluluk duyarız, lütfen bizimle iletişime geçin.
1: Ödeme doğrulamasından sonra zamanında işlenen siparişler.
LQ190E1LW61 Paket içeriği:
1 adet lcd paneli
LQ190E1LW61Sevkiyat
Panel sevkiyattan önce %100 kontrol ve test edilecektir.
Gümrük vergisi ücretinden alıcı sorumludur.
LQ190E1LW61 İade ve Geri Ödeme:
Lütfen ürün açıklamasını okuyun ve teklif vermeden önce resimleri dikkatlice kontrol edin.
LQ190E1LW61 SSS:
Q: siparişimi nasıl takip edebilirimLQ190E1LW61 ?
A: size takip numarası vereceğiz, ardından siparişinizi web sitesinden takip edebilirsiniz.
S: Mallarımı ne kadar süre alacağımLQ190E1LW61?
C: Genel olarak konuşursak, DHL/FEDEX/UPS/TNT tarafından elinize 3-8 gün sürer.
Q: ödeme nasıl yapılırLQ190E1LW61 ?
C: T/T, Paypal, western union'ı kabul ediyoruz.
Q: siparişimi ödeyebilir miyimLQ190E1LW61 kredi kartı ile mi
C: Evet! Paypal hesabınız üzerinden kredi kartınızı kullanabilirsiniz.
LQ190E1LW61Nakliye ve Paket :
19 İnç 1280*1024 86PPI LQ190E1LW61 TFT LCD Ekran Modül Panelleri 0
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%