HSD050JDW2-F00 Otomotiv Ekranı İçin LCD Ekran Paneli
Marka Adı: HannStar
Model Numarası: HSD050JDW2-F00
Model adı:
HSD050JDW2-F00
Çapraz Boyut:
5.0"
108(G)×64,8(Y) mm
Anahat (mm):
120,6(G)×80(Y)
Ekran modu:
IPS, Normalde Siyah, Aktarıcı
Tepki Süresi:
22/8 (Maks.)(Tr+Td)
Ekran Renkleri:
16,7 Milyon %70 NTSC
Panel Ağırlığı:
105/110g (Tip./Maks.)
Başvuru:
Otomotiv Ekranı
Yetenek temini:
Ayda 100000 Birim/Birimler
Vurgulamak:
Otomotiv Ekran LCD Ekran Paneli
WVGA 188PPI LCD Ekran Paneli
HSD050JDW2-F00 LCD Ekran Paneli
Ürün Açıklaması
Otomotiv Ekranı için HSD050JDW2-F00 LCD Ekran Paneli
HSD050JDW2-F00Ürün Detayları :
HannStarLCDEkran HSD050JDW2-F00
Pano Markası HannStar
Model P/N HSD050JDW2-F00
Çapraz Boyut 5.0"
Aktif Alan 108(G)×64,8(Y) mm
Anahat Boyutu 120,6(G)×80(Y) mm
Yüzey Parlama önleyici
Parlaklık 1300 cd/m² (Tip.)
Kontrast Oranı 800:1 (Dak.) (TM)
Ekran modu IPS, Normalde Siyah, Aktarıcı
En İyi Görünüm Simetri
Tepki Süresi 22/8 (Maks.)(Tr+Td)
Ekran Renkleri 16,7 Milyon %70 NTSC
Lamba Tipi WLED , 10K saat , Sürücüsüz
Sıklık 60Hz
Dokunmatik ekran Olmadan
Panel Ağırlığı 105/110g (Tip./Maks.)
Başvuru Otomotiv Ekranı
Sinyal Arayüzü TTL (1 kanal, 8 bit)
Giriş gerilimi 3,3V (Tip.)
Çevre Çalışma Sıcaklığı: -30 ~ 85 °C ;Saklama Sıcaklığı: -40 ~ 90 °C
HSD050JDW2-F00 Müşteri Hizmetleri Politikası:
Sahip olduğunuz herhangi bir soruyu yanıtlamaktan mutluluk duyarız, lütfen bizimle iletişime geçin.
1: Ödeme doğrulamasından sonra zamanında işlenen siparişler.
HSD050JDW2-F00Nakliye ve Paket :
HSD050JDW2-F00 Otomotiv Ekranı İçin LCD Ekran Paneli 0
HSD050JDW2-F00 Nakliye:
1. Dünya çapında nakliye.
2. Siparişler, ödemenizi onayladıktan sonra 3 iş günü içinde teslim edilecektir.
3. Başlıca ekspres iş ortakları: DHL, Fedex, UPS, EMS.
4. Ek vergiler veya gümrük vergilerinden sorumlu değiliz.
HSD050JDW2-F00 İade Et ve Değiştir:
2. Ürünler orijinal ambalajı ile ve mümkünse sağlam olarak iade edilmelidir.
HSD050JDW2-F00SSS:
S: Garanti süresi ne kadardır?HSD050JDW2-F00 ?
C: 90 gün garanti.
Q: Siparişimi nasıl takip edebilirim?ile ilgiliHannStar HSD050JDW2-F00?
A: size takip numarası vereceğiz, ardından siparişinizi web sitesinden takip edebilirsiniz.
Q: mallarımı ödeyebilir miyimHSD050JDW2-F00kredi kartı ile ?
C: Evet! Paypal hesabınız üzerinden kredi kartınızı kullanabilirsiniz.
S: Mallarımı nasıl gönderiyorsunuz?HSD050JDW2-F00 ?
C: Dünyanın her yerine DHL, UPS, Fedex ve EMS ile nakliye yapabiliriz.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%