6.2 İnç HSD062KDW1-E10 TFT LCD Ekran Paneli
Marka Adı: HannStar
Model Numarası: HSD062KDW1-E10
Ödeme Şartları: T/T, Western Union
Model adı:
HSD062KDW1-E10
Çapraz Boyut:
6.2"
Çözünürlük:
800(RGB)×480, WVGA 150PPI
Aktif Alan:
137,52(G)×77,232(Y) mm
Anahat Dim.:
155,2(G)×90,2(Y) mm
Kontrast Oranı:
600:1 (Tip.) (TM)
Tepki Süresi:
2/6 (Tip.)(Tr/Td)
Çalışma modu:
TN, Normalde Beyaz, Geçirgen
Işık kaynağı:
WLED
İçin tasarlandı:
Otomotiv Ekranı
Yetenek temini:
Ayda 100000 Birim/Birimler
Vurgulamak:
TFT LCD Ekran Paneli
6.2 İnç LCD Ekran Paneli
HSD062KDW1-E10 TFT LCD Ekran
Ürün Açıklaması
HSD062KDW1-E10Ürün Detayları :
HannStarLCDEkran HSD062KDW1-E10
Pano Markası HannStar
Model P/N HSD062KDW1-E10
Çapraz Boyut 6.2"
Pano Tipi a-Si TFT-LCD, LCM
Çözünürlük 800(RGB)×480, WVGA 150PPI
Piksel Formatı RGB Dikey Şerit
Aktif Alan 137,52(G)×77,232(Y) mm
Anahat Dim. 155,2(G)×90,2(Y) mm
Tedavi Yansıma önleyici, Sert kaplama (3H)
parlaklık 1100 cd/m² (Tip.)
Kontrast Oranı 600:1 (Tip.) (TM)
Tepki Süresi 2/6 (Tip.)(Tr/Td)
Görüş açısı 75/75/70/70 (Tip.)(CR≥10)
Çalışma modu TN, Normalde Beyaz, Geçirgen
Destek Rengi 262K/16,2M %50 NTSC
Işık kaynağı WLED
İçin tasarlandı Otomotiv Ekranı
Kare hızı 60Hz
Dokunmatik panel Olmadan
arayüz türü TTL (1 kanal, 6/8-bit), 60 pimli FPC
Çevre Çalışma Sıcaklığı: -20 ~ 80 °C ;Saklama Sıcaklığı: -30 ~ 85 °C
HSD062KDW1-E10 ödeme:
Giriiş:
PayPal:
Western Union:
Banka transferi:
ALI Platformu Ödemesi:
Çözüm:
HSD062KDW1-E10Nakliye ve Paket :
6.2 İnç HSD062KDW1-E10 TFT LCD Ekran Paneli 0
Giriiş:
Hava Taşımacılığı:
Deniz taşımacılığı:
Karayolu taşımacılığı:
Demiryolu taşımacılığı:
Çözüm:
HSD062KDW1-E10SSS:
S: Garanti süresi ne kadardır?HSD062KDW1-E10?
C: 90 gün garanti.
Q: Siparişimi nasıl takip edebilirim?er ofHannStar HSD062KDW1-E10?
A: size takip numarası vereceğiz, ardından siparişinizi web sitesinden takip edebilirsiniz.
Q: mallarımı ödeyebilir miyimHSD062KDW1-E10kredi kartı ile ?
C: Evet! Paypal hesabınız üzerinden kredi kartınızı kullanabilirsiniz.
S: Goo'mu nasıl gönderiyorsunuz?dsHannStarHSD062KDW1-E10?
C: Dünyanın her yerine DHL, UPS, Fedex ve EMS ile nakliye yapabiliriz.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%