HSD101JHW1-E00-0220 Orijinal 10.1 İnç 1280*720 TFT LCD Ekran Modülü
Marka Adı: HannStar
Model Numarası: HSD101JHW1-E00-0220
Ödeme Şartları: T/T, Western Union
Model adı:
HSD101JHW1-E00-0220
Çapraz Boyut:
10.1"
Çözünürlük:
1280(RGB)×720, WXGA 144PPI
Aktif Alan:
224,64(G)×126,36(Y) mm
Anahat Dim.:
233,8(Y)×136,4(D) ×1,27(D) mm
Tedavi:
Parlama (%0 Pus), Sert kaplama
Tepki Süresi:
25 (Tip.)(Tr+Td)
Çalışma modu:
HS-IPS Pro, Normalde Siyah, Aktarıcı
Destek Rengi:
262K/16,7M %70 NTSC
İçin tasarlandı:
Otomotiv Ekranı / Dijital Fotoğraf Çerçevesi
Yetenek temini:
Ayda 100000 Birim/Birimler
Vurgulamak:
TFT LCD Ekran Modülü
10.1 inç TFT LCD Ekran Modülü
WXGA 10.1 İnç LCD Ekran
Ürün Açıklaması
HSD101JHW1-E00-0220Ürün Detayları :
HannStarLCDEkran HSD101JHW1-E00-0220
Pano Markası HannStar
Model P/N HSD101JHW1-E00-0220
Çapraz Boyut 10.1"
Pano Tipi a-Si TFT-LCD, HÜCRE, COG
Çözünürlük 1280(RGB)×720, WXGA 144PPI
Piksel Formatı RGB Dikey Şerit
Aktif Alan 224,64(G)×126,36(Y) mm
Anahat Dim. 233,8(Y)×136,4(D) ×1,27(D) mm
Tedavi Parlama (%0 Pus), Sert kaplama
Kontrast Oranı 1000:1 (Tip.) (TM)
parlaklık 0 cd/m²
Yönü Görüntüle Simetri
Tepki Süresi 25 (Tip.)(Tr+Td)
Görüş açısı 85/85/85/85 (Tipik)(CR≥10)
Çalışma modu HS-IPS Pro, Normalde Siyah, Aktarıcı
Destek Rengi 262K/16,7M %70 NTSC
Işık kaynağı konşimento yok
İçin tasarlandı Otomotiv Ekranı / Dijital Fotoğraf Çerçevesi
Kare hızı 60Hz
Dokunmatik panel Olmadan
Çevre Çalışma Sıcaklığı: -20 ~ 70 °C ;Saklama Sıcaklığı: -30 ~ 80 °C
HSD101JHW1-E00-0220 Sağlanan bilgilere göre ürün açıklaması aşağıdadır:
HSD101JHW1-E00-0220 Ödeme:
HSD101JHW1-E00-0220Nakliye ve Paket :
HSD101JHW1-E00-0220 Orijinal 10.1 İnç 1280*720 TFT LCD Ekran Modülü 0
HSD101JHW1-E00-0220 Paketleme:
HSD101JHW1-E00-0220SSS:
Q: Şimdi sipariş verirsem, malları ne zaman göndereceksin?HSD101JHW1-E00-0220 ?
A: sipariş, ödemenizi aldıktan sonra 2-3 iş günü içinde sevk edilecektir.
Q: siparişimi ödeyebilir miyimHSD101JHW1-E00-0220kredi kartı ile mi
C: Evet! Paypal hesabınız üzerinden kredi kartınızı kullanabilirsiniz.
Q: Çok miktarda ihtiyacım olursa bana indirim yapabilir misiniz?HSD101JHW1-E00-0220 ?
A: Tabii ki! Büyük bir sipariş verirseniz, size indirim yapacağız.
S: garanti ne kadardır?
C: 90 gün garanti veriyoruz.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%