TM050RDH03-41 TFT-LCD Ekran 5.0inç 800*480 40pin RGB Panel Ekran
Marka Adı: TIANMA
Model Numarası: TM050RDH03-41
Adedi: 2 adet
fiyat: Pazarlık edilebilir
Paketleme Ayrıntıları: Orijinal ambalaj/geleneksel ambalaj kutusu
Ödeme Şartları: T/T, Western Union
Çin
Model adı:
TM050RDH03-41
Çapraz Boyut:
5.0"
Çözünürlük:
800(RGB)×480 (WVGA) 188PPI
Aktif Alan:
108 × 64,8 (Y×D)
Anahat Dim.:
120,7 × 75,8 × 3,1 (Y×D×D)
parlaklık:
250cd/m² (Tip.)
Tepki Süresi:
20 (Tip.)(Tr+Td) ms
Görüş açısı:
70/70/50/70 (Tipik)(CR≥10)
Destek Rengi:
16,7 Milyon %50 NTSC
İçin tasarlandı:
Endüstriyel Taşınabilir Navigasyon MID UMPC MP3 PMP
Yetenek temini:
Ayda 100000 Birim/Birimler
Vurgulamak:
RGB LCD Ekran Paneli
40pin LCD Ekran Paneli
TM050RDH03-41 TFT LCD Ekran
Ürün Açıklaması
TM050RDH03-41Ürün Detayları :
TIANMA LCD EKRAN TM050RDH03-41
Üretici firma TIANMA
Model adı TM050RDH03-41
Ekran boyutu 5.0 inç
Ekran Tipi LCM, a-Si TFT-LCD
Piksel Sayısı 800(RGB)×480 (WVGA) 188PPI
Ayarlama RGB Dikey Şerit
Aktif Alan(mm) 108 × 64,8 (Y×D)
Anahat (mm) 120,7 × 75,8 × 3,1 (Y×D×D)
Çerçeve Alanı(mm) 111,1 × 67,9 (Y×D)
Tedavi Yansıma önleyici, Sert kaplama (3H)
parlaklık 250cd/m² (Tip.)
Kontrast Oranı 600 : 1 (Tip.) (TM)
Görüş açısı 70/70/50/70 (Tipik)(CR≥10)
Cevap 20 (Tip.)(Tr+Td) ms
iyi görünüm saat 12
Çalışma modu TN, Normalde Beyaz, Geçirgen
Renk derinliği 16,7 Milyon %50 NTSC
arka ışık 7S2P WLED , 20K saat , Sürücüsüz
Yığın 57,0g (Tip.)
İçin kullanılır Endüstriyel Taşınabilir Navigasyon MID UMPC MP3 PMP
Yenileme hızı 60Hz
Dokunmatik ekran Olmadan
Sinyal Tipi Paralel RGB (1 kanal, 8 bit), 40 pimli FPC
Gerilim Beslemesi 3,3V (Tip.)
Maks.Derecelendirmeler Depolama Sıcaklığı: -30 ~ 80 °C Çalışma Sıcaklığı: -20 ~ 70 °C
TM050RDH03-41 Müşteri Hizmetleri Politikası:
Sahip olduğunuz herhangi bir soruyu yanıtlamaktan mutluluk duyarız, lütfen bizimle iletişime geçin.
1: Ödeme doğrulamasından sonra zamanında işlenen siparişler.
TM050RDH03-41 Ödeme:
TM050RDH03-41 Paketleme:
TM050RDH03-41SSS:
Q: mallarımı ödeyebilir miyimTM050RDH03-41Bkredi kartı mı
C: Evet! Paypal hesabınız üzerinden kredi kartınızı kullanabilirsiniz.
Q: Çok miktarda ihtiyacım olursa bana indirim yapabilir misiniz?TM050RDH03-41?
A: Tabii ki! Büyük bir sipariş verirseniz, size indirim yapacağız.
Q: Örnek siparişleri kabul ediyor musunuz?TM050RDH03-41?
A: tabii ki! örnek sipariş açığız!
Q: için ödeme nasıl yapılırTM050RDH03-41?
C: T/T, Paypal, western union'ı kabul ediyoruz.
TM050RDH03-41Nakliye ve Paket :
TM050RDH03-41 TFT-LCD Ekran 5.0inç 800*480 40pin RGB Panel Ekran 0
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%