HSD103JPW2-F11 10.3 İnç Lcd Ekran Modülü 1920*720 LCD Panel
Marka Adı: HannStar
Model Numarası: HSD103JPW2-F11
Çin
Model adı:
HSD103JPW2-F11
Çapraz Boyut:
10.3"
Çözünürlük:
1920(RGB)×720 200ÜFE
Aktif Alan:
243,648(G)×91,368(Y) mm
Anahat Boyutu:
259,8 × 111,1 (Y×D×D)
Parlaklık:
1000 cd/m² (Tip.)
Kontrast Oranı:
1500:1 (Tip.) (TM)
arka ışık:
9S4P WLED , 30K saat , Sürücüsüz
Yığın:
330g (Tip.)
İçin kullanılır:
Dış Mekan Yüksek Parlaklık / Otomotiv Ekranı
Yetenek temini:
Ayda 100000 Birim/Birimler
Vurgulamak:
Dış Mekan LCD Ekran Modülü
HSD103JPW2-F11 LCD Ekran Modülü
HSD103JPW2-F11 LCD Ekran Paneli
Ürün Açıklaması
HSD103JPW2-F11Ürün Detayları :
HannStarLCDEkran HSD103JPW2-F11
Pano Markası HannStar
Model P/N HSD103JPW2-F11
Çapraz Boyut 10.3"
Pano Tipi a-Si TFT-LCD, LCM
Çözünürlük 1920(RGB)×720 200ÜFE
Piksel Formatı RGB Dikey Şerit
Aktif Alan 243,648(G)×91,368(Y) mm
Anahat (mm) 259,8 × 111,1 (Y×D×D)
Tedavi Sert kaplama
parlaklık 1000 cd/m² (Tip.)
Kontrast Oranı 1500 : 1 (Tip.) (TM)
Görüş açısı 85/85/85/85 (Tipik)(CR≥10)
Cevap 35 (Maks.)(Tr+Td) ms
iyi görünüm Simetri
Çalışma modu IPS Pro, Normalde Siyah, Aktarıcı
Renk derinliği 16,7 Milyon %75 NTSC
arka ışık 9S4P WLED , 30K saat , Sürücüsüz
Yığın 330g (Tip.)
İçin kullanılır Dış Mekan Yüksek Parlaklık / Otomotiv Ekranı
Yenileme hızı 60Hz
Dokunmatik ekran Olmadan
Sinyal Tipi LVDS (2 kanal, 8 bit), 50 pimli Konnektör
Gerilim Beslemesi 3,3V (Tip.)
HSD103JPW2-F11 Ödeme:
HSD103JPW2-F11Nakliye ve Paket :
HSD103JPW2-F11 10.3 İnç Lcd Ekran Modülü 1920*720 LCD Panel 0
HSD103JPW2-F11 Sıcak Hatırlatma:
HSD103JPW2-F11 GARANTİSİ VE İADE:
HSD103JPW2-F11SSS:
Q: Örnek siparişleri kabul ediyor musunuz?HSD103JPW2-F11?
A: tabii ki! örnek sipariş açığız!
Q: siparişimi nasıl takip edebilirimHSD103JPW2-F11?
A: size takip numarası vereceğiz, ardından siparişinizi web sitesinden takip edebilirsiniz.
S: garanti ne kadardır?
C: 90 gün garanti veriyoruz.
Q: ödeme nasıl yapılırHSD103JPW2-F11?
C: T/T, Paypal, western union'ı kabul ediyoruz.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%