| Model Numarası: | HSD103JPW2-E21 |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
Otomotiv Ekranı için HSD103JPW2-E21 TFT LCD Ekran modülü
HSD103JPW2-E21Ürün Detayları :
| HannStarLCDEkran HSD103JPW2-E21 | |
|---|---|
| Pano Markası | HannStar |
| Model P/N | HSD103JPW2-E21 |
| Çapraz Boyut | 10.3" |
| Pano Tipi | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Çözünürlük | 1920(RGB)×720 200ÜFE |
| Piksel Formatı | RGB Dikey Şerit |
| Aktif Alan | 243,648(G)×91,368(Y) mm |
| Çerçeve Açılışı | 246,7(G)×94,4(Y) mm |
| Anahat Dim. | 260(Y)×110(D) ×10,6(D) mm |
| Tedavi | Sert kaplama (3H) |
| parlaklık | 1385 cd/m² (Tip.) |
| Kontrast Oranı | 1000:1 (Dk.) (TM) |
| Yönü Görüntüle | Simetri |
| Tepki Süresi | 25 (Maks.)(Tr+Td) |
| Görüş açısı | 85/85/85/85 (Tipik)(CR≥10) |
| Çalışma modu | IPS Pro, Normalde Siyah, Aktarıcı |
| Destek Rengi | 16,7 Milyon %89 NTSC |
| Işık kaynağı | WLED [4 dizi] , 20K saat , Sürücüsüz |
| Ağırlık | 281g (Tip.) |
| İçin tasarlandı | Dış Mekan Yüksek Parlaklık / Otomotiv Ekranı |
| Kare hızı | 60Hz |
| Dokunmatik panel | Olmadan |
| arayüz türü | LVDS (2 kanal, 8 bit), 60 pimli FPC |
| Güç kaynağı | 3,3V (Tip.) |