AT050TN30 LCD Ekran Görüntü 5.0 inç RGB 480×272 WQVGA 109PPI
Marka Adı: Chimei Innolux
Model Numarası: AT050TN30
Adedi: 2 adet
fiyat: Pazarlık edilebilir
Paketleme Ayrıntıları: Orijinal ambalaj/geleneksel ambalaj kutusu
Ödeme Şartları: T/T, Western Union
Ayrıntılı Bilgiler
Menşe yeri:
Çin
Model adı:
AT050TN30
Çapraz Boyut:
5.0"
Çözünürlük:
480(RGB)×272, WQVGA 109PPI
Aktif Alan:
110,88(G)×62,832(Y) mm
Anahat Dim.:
117,7(Y)×72,8(D) ×1,43(D) mm
Tedavi:
Parlama önleyici
Kontrast Oranı:
500:1 (Tip.) (TM)
Tepki Süresi:
10/15 (Tip.)(Tr/Td)
Ağırlık:
25.0g
İçin tasarlandı:
Taşınabilir Navigasyon / MP3 PMP
Yetenek temini:
Ayda 100000 Birim/Birimler
Vurgulamak:
WQVGA LCD Ekran Görüntüsü
AT050TN30 LCD Ekran Görüntüsü
AT050TN30
Ürün Açıklaması
5.0 inç 480*272 Çözünürlük AT050TN30 LCD Ekran
AT050TN30Ürün Detayları :
Chimei Innolux LCD EKRAN AT050TN30
Üretici firma Chimei Innolux
Model P/N AT050TN30
Çapraz Boyut 5.0"
Pano Tipi a-Si TFT-LCD, HÜCRE, SİS
Çözünürlük 480(RGB)×272, WQVGA 109PPI
Piksel Formatı RGB Dikey Şerit
Aktif Alan 110,88(G)×62,832(Y) mm
Anahat Dim. 117,7(Y)×72,8(D) ×1,43(D) mm
Tedavi Parlama önleyici
parlaklık 0 cd/m²
Kontrast Oranı 500:1 (Tip.) (TM)
Yönü Görüntüle saat 6
Tepki Süresi 10/15 (Tip.)(Tr/Td)
Görüş açısı 70/70/50/70 (Tipik)(CR≥10)
Çalışma modu TN, Normalde Beyaz, Geçirgen
0,50+0,50 mm 0,50+0,50 mm
geçirgenlik %4,66 (Tip.)(Polarizör ile)
Destek Rengi 16,7 Milyon %50 NTSC
Işık kaynağı konşimento yok
Ağırlık 25.0g
İçin tasarlandı Taşınabilir Navigasyon / MP3 PMP
Dokunmatik panel Olmadan
arayüz türü Paralel RGB (1 kanal, 8 bit), 40 pimli FPC
Güç kaynağı 3,3V (Tip.)
Çevre Çalışma Sıcaklığı: -20 ~ 70 °C ;Saklama Sıcaklığı: -30 ~ 80 °C
AT050TN30 Nakliye:
AT050TN30 Hatırlatma:
AT050TN30Nakliye ve Paket :
AT050TN30 LCD Ekran Görüntü 5.0 inç RGB 480×272 WQVGA 109PPI 0
AT050TN30 SSS:
Q: Örnek siparişleri kabul ediyor musunuz?AT050TN30 ?
A: tabii ki! örnek sipariş açığız!
Q: Siparişimi beyan edebilir misin?AT050TN30gümrük için ticari faturada daha düşük bir fiyata mı?
C: Evet, yapabiliriz.lütfen göndermeden önce bizi bilgilendirin.
Q: ödeme nasıl yapılırAT050TN30 ?
C: T/T, Paypal, western union'ı kabul ediyoruz.
Q: Çok miktarda ihtiyacım olursa bana indirim yapabilir misiniz?AT050TN30 ?
A: Tabii ki! Büyük bir sipariş verirseniz, size indirim yapacağız.
AT050TN30 Bize Ulaşın:
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%