| Model Numarası: | HSD050IDW1-A00 |
| Adedi: | 2 adet |
| fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | Orijinal ambalaj/geleneksel ambalaj kutusu |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
HannStar HSD050IDW1-A00 LCD panel 5,0 inç 800(RGB)*480 LCD ekran
HSD050IDW1-A00Ürün Detayları :
| HannStarLCDEkran HSD050IDW1-A00 | |
|---|---|
| Pano Markası | HannStar |
| Model P/N | HSD050IDW1-A00 |
| Çapraz Boyut | 5.0" |
| Pano Tipi | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Çözünürlük | 800(RGB)×480, WVGA 188PPI |
| Piksel Formatı | RGB Dikey Şerit |
| Aktif Alan | 108(G)×64,8(Y) mm |
| Çerçeve Açılışı | 110,6(G)×67,4(Y) mm |
| Anahat Boyutu | 118,5(G)×77,55(Y) ×3,7(D) mm |
| Yüzey | Yansıma önleyici, Sert kaplama (3H) |
| Parlaklık | 400 cd/m² (Tip.) |
| Kontrast Oranı | 600:1 (Tip.) (TM) |
| Görüş açısı | 75/75/60/70 (Tipik)(CR≥10) |
| Ekran modu | TN, Normalde Beyaz, Geçirgen |
| En İyi Görünüm | saat 6 |
| Tepki Süresi | 2/6 (Tip.)(Tr/Td) |
| Ekran Renkleri | 16.2 Milyon |
| Lamba Tipi | 7S2P WLED , 10K saat , Sürücüsüz |
| Sıklık | 60Hz |
| Dokunmatik ekran | Olmadan |
| Ağırlık | 66,0g (Tip.) |
| Başvuru | Otomotiv Ekranı / Taşınabilir Navigasyon / MID UMPC / MP3 PMP / Oyun |
| Sinyal Arayüzü | TTL (1 kanal, 8 bit), 40 pimli FPC |
| Giriş gerilimi | 3,3V (Tip.) |