5.0 İnç LCD Ekran Modülü 800*480 TFT LCD Ekran HSD050IDW1-A30
Marka Adı: HannStar
Model Numarası: HSD050IDW1-A30
Adedi: 2 adet
fiyat: Pazarlık edilebilir
Paketleme Ayrıntıları: Orijinal ambalaj/geleneksel ambalaj kutusu
Ödeme Şartları: T/T, Western Union
Ayrıntılı Bilgiler
Menşe yeri:
Çin
Model adı:
HSD050IDW1-A30
Çapraz Boyut:
5.0"
Çözünürlük:
800(RGB)×480, WVGA 188PPI
Aktif Alan:
108(G)×64,8(Y) mm
Çerçeve Açılışı:
110,6(G)×67,4(Y) mm
Anahat Dim.:
118,5 × 77,55 × 3,7 (Y×D×D)
Yüzey:
Yansıma önleyici, Sert kaplama (3H)
arka ışık:
7S2P WLED , 10K saat , Sürücüsüz
Yığın:
66,0g (Tip.)
İçin kullanılır:
Otomotiv Ekranı / Taşınabilir Navigasyon / MID UMPC / MP3 PMP / Oyun
Yetenek temini:
Ayda 100000 Birim/Birimler
Vurgulamak:
5.0 inç LCD Ekran Modülü
HSD050IDW1-A30 TFT LCD Ekran
HSD050IDW1-A30
Ürün Açıklaması
HSD050IDW1-A30Ürün Detayları :
HannStarLCDEkran HSD050IDW1-A30
Pano Markası HannStar
Model P/N HSD050IDW1-A30
Çapraz Boyut 5.0"
Pano Tipi a-Si TFT-LCD, LCM
Çözünürlük 800(RGB)×480, WVGA 188PPI
Piksel Formatı RGB Dikey Şerit
Aktif Alan 108(G)×64,8(Y) mm
Çerçeve Açılışı 110,6(G)×67,4(Y) mm
Anahat (mm) 118,5 × 77,55 × 3,7 (Y×D×D)
Tedavi Yansıma önleyici, Sert kaplama (3H)
parlaklık 400 cd/m² (Tip.)
Kontrast Oranı 600 : 1 (Tip.) (TM)
Görüş açısı 75/75/60/70 (Tipik)(CR≥10)
Cevap 2/6 (Tip.)(Tr/Td) ms
iyi görünüm saat 6
Çalışma modu TN, Normalde Beyaz, Geçirgen
Renk derinliği 16.2 Milyon
arka ışık 7S2P WLED , 10K saat , Sürücüsüz
Yığın 66,0g (Tip.)
İçin kullanılır Otomotiv Ekranı / Taşınabilir Navigasyon / MID UMPC / MP3 PMP / Oyun
Yenileme hızı 60Hz
Dokunmatik ekran Olmadan
Sinyal Tipi TTL (1 kanal, 8 bit), 40 pimli FPC
Gerilim Beslemesi 3,3V (Tip.)
HSD050IDW1-A30 Spesifikasyonu:
Durum:% 100 Yepyeni
HSD050IDW1-A30 Özellikleri:
HSD050IDW1-A30 Lütfen Dikkat:
HSD050IDW1-A30Nakliye ve Paket :
5.0 İnç LCD Ekran Modülü 800*480 TFT LCD Ekran HSD050IDW1-A30 0
HSD050IDW1-A30 Garanti ve İade Politikası:
HSD050IDW1-A30SSS:
S: Mallarımı ne kadar süre alacağımHSD050IDW1-A30 ?
C: Genel olarak konuşursak, DHL/FEDEX/UPS/TNT tarafından elinize 3-8 gün sürer.
Q: Şimdi sipariş verirsem, malları ne zaman göndereceksin?HSD050IDW1-A30 ?
A: sipariş, ödemenizi aldıktan sonra 2-3 iş günü içinde sevk edilecektir.
Q: Çok miktarda ihtiyacım olursa bana indirim yapabilir misiniz?HSD050IDW1-A30 ?
A: Tabii ki! Büyük bir sipariş verirseniz, size indirim yapacağız.
Q: siparişimi ödeyebilir miyimHSD050IDW1-A30kredi kartı ile mi
C: Evet! Paypal hesabınız üzerinden kredi kartınızı kullanabilirsiniz.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%