HSD070I651-A00-0299 LCD Ekran 7.0 İnç 480 * 234 Taşınabilir DVD Oynatıcı için
Marka Adı: HannStar
Model Numarası: HSD070I651-A00-0299
Adedi: 2 adet
fiyat: Pazarlık edilebilir
Paketleme Ayrıntıları: Original packaging/conventional packaging box
Ödeme Şartları: T/T, Western Union
Ayrıntılı Bilgiler
Place of Origin:
China
Model adı:
HSD070I651-A00-0299
Çapraz Boyut:
7.0"
Çözünürlük:
480(RGB)×234 76PPI
Aktif Alan:
154,08(G)×86,58(Y) mm
Anahat Boyutu:
162,6(G)×96,6(Y) ×1,69(D) mm
Yüzey:
Yansıma önleyici, Sert kaplama (3H)
Kontrast Oranı:
500:1 (Tip.) (TM)
Sürücü IC'si:
COG Yerleşik 3 kaynak + 1 geçit yongası
Panel Ağırlığı:
55,4/58,4g (Tip./Maks.)
Başvuru:
Dijital Fotoğraf Çerçevesi / Taşınabilir DVD Oynatıcı
Supply Ability:
100000 Unit/Units per Month
Vurgulamak:
HSD070I651-A00-0299
DVD Oynatıcı LCD Ekran Görüntüsü
LCD Ekran Görüntüsü 7.0 İnç
Ürün Açıklaması
7.0 inç 480*234 HSD070I651-A00-0299 lcd ekran Taşınabilir DVD Oynatıcı için
HSD070I651-A00-0299Ürün Detayları :
HannStarLCDEkran HSD070I651-A00-0299
Pano Markası HannStar
Model P/N HSD070I651-A00-0299
Çapraz Boyut 7.0"
Pano Tipi a-Si TFT-LCD, HÜCRE, SİS
Çözünürlük 480(RGB)×234 76PPI
Piksel Formatı RGB Dikey Şerit
Aktif Alan 154,08(G)×86,58(Y) mm
Anahat Boyutu 162,6(G)×96,6(Y) ×1,69(D) mm
Yüzey Yansıma önleyici, Sert kaplama (3H)
Parlaklık 0 cd/m²
Kontrast Oranı 500:1 (Tip.) (TM)
Görüş açısı 60/60/40/60 (Tipik)(CR≥10)
Ekran modu TN, Normalde Beyaz, Geçirgen
En İyi Görünüm saat 6
Tepki Süresi 5/20 (Tip.)(Tr/Td)
Cam Derinliği 0,63+0,63 mm
geçirgenlik %9,0 (Tip.)(Polarizör ile)
Ekran Renkleri Tüm renkler
Lamba Tipi konşimento yok
Sıklık 60Hz
Dokunmatik ekran Olmadan
Sürücü IC'si COG Yerleşik 3 kaynak + 1 geçit yongası
Panel Ağırlığı 55,4/58,4g (Tip./Maks.)
Başvuru Dijital Fotoğraf Çerçevesi / Taşınabilir DVD Oynatıcı
Sinyal Arayüzü TFT'ye Özel Analog RGB, 26 pimli FPC
Giriş gerilimi 3,3/5/15/-10V (Tipik)(VCC/AVDD/VGH/VGL)
Çevre Çalışma Sıcaklığı: -10 ~ 60 °C ;Saklama Sıcaklığı: -20 ~ 70 °C
HSD070I651-A00-0299 Ürün için ödemeler:
Rahatınız için birden fazla ödeme seçeneği sunuyoruz:
HSD070I651-A00-0299Nakliye ve Paket :
HSD070I651-A00-0299 LCD Ekran 7.0 İnç 480 * 234 Taşınabilir DVD Oynatıcı için 0
HSD070I651-A00-0299 Sıcak Hatırlatma:
HSD070I651-A00-0299 İade Politikası:
HSD070I651-A00-0299SSS:
S: Garanti süresi ne kadardır?HSD070I651-A00-0299 ?
C: 90 gün garanti.
Q: nasıl izlerim veyader of HannStar HSD070I651-A00-0299?
A: size takip numarası vereceğiz, ardından siparişinizi web sitesinden takip edebilirsiniz.
Q: eğer sipariş verirsemHSD070I651-A00-0299Şimdi, malları ne zaman göndereceksin?
A: sipariş, ödemenizi aldıktan sonra 2-3 iş günü içinde sevk edilecektir.
Q: Örnek siparişleri kabul ediyor musunuz?HSD070I651-A00-0299?
A: tabii ki! örnek sipariş açığız!
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%