Hannstar 7.0 İnç 480*234 26 Pinli TFT LCD Ekran HSD070I651-A00
Marka Adı: HannStar
Model Numarası: HSD070I651-A00
Adedi: 2 adet
fiyat: Pazarlık edilebilir
Paketleme Ayrıntıları: Orijinal ambalaj/geleneksel ambalaj kutusu
Ödeme Şartları: T/T, Western Union
Ayrıntılı Bilgiler
Menşe yeri:
Çin
Model adı:
HSD070I651-A00
Çapraz Boyut:
7.0"
Çözünürlük:
480(RGB)×234 76PPI
Aktif Alan:
154,08(G)×86,58(Y) mm
Anahat Dim.:
164,9(Y)×100(D) mm
Çerçeve Açılışı:
156,4(G)×89,0(Y) mm
Kontrast Oranı:
500:1 (Tip.) (TM)
Arayüz türü:
TFT'ye Özel Analog RGB, 26 pimli FPC
Panel Ağırlığı:
165/175g (Tip./Maks.)
İçin tasarlandı:
Dijital Fotoğraf Çerçevesi / Taşınabilir DVD Oynatıcı / Görüntülü Kapı Telefonu
Yetenek temini:
Ayda 100000 Birim/Birimler
Vurgulamak:
26 Pin TFT LCD Ekran
HSD070I651-A00 TFT LCD Ekran
HSD070I651-A00
Ürün Açıklaması
HSD070I651-A00 LCD EkranÜrün Detayları :
HannStarLCDEkran HSD070I651-A00
Pano Markası HannStar
Model P/N HSD070I651-A00
Çapraz Boyut 7.0"
Pano Tipi a-Si TFT-LCD, LCM
Çözünürlük 480(RGB)×234 76PPI
Piksel Formatı RGB Dikey Şerit
Aktif Alan 154,08(G)×86,58(Y) mm
Çerçeve Açılışı 156,4(G)×89,0(Y) mm
Anahat Dim. 164,9(Y)×100(D) mm
Tedavi Yansıma önleyici, Sert kaplama (3H)
parlaklık 400 cd/m² (Tip.)
Kontrast Oranı 500:1 (Tip.) (TM)
Yönü Görüntüle saat 6
Tepki Süresi 5/20 (Tip.)(Tr/Td)
Görüş açısı 60/60/40/60 (Tipik)(CR≥10)
Çalışma modu TN, Normalde Beyaz, Geçirgen
Destek Rengi Tüm renkler
Işık kaynağı CCFL [1 adet] , 15K saat , Sürücüsüz
Ağırlık 165/175g (Tip./Maks.)
İçin tasarlandı Dijital Fotoğraf Çerçevesi / Taşınabilir DVD Oynatıcı / Görüntülü Kapı Telefonu
Dokunmatik panel Olmadan
arayüz türü TFT'ye Özel Analog RGB, 26 pimli FPC
Güç kaynağı 3,3/5/15/-10V (Tipik)(VCC/AVDD/VGH/VGL)
Çevre Çalışma Sıcaklığı: -10 ~ 60 °C ;Saklama Sıcaklığı: -20 ~ 70 °C
HSD070I651-A00 LCD Ekran Ürünleri ve Hizmetleri:
HSD070I651-A00 LCD EkranNakliye ve Paket :
Hannstar 7.0 İnç 480*234 26 Pinli TFT LCD Ekran HSD070I651-A00 0
HSD070I651-A00 LCD Ekran Nakliye:
HSD070I651-A00 LCD Ekran İade Politikası:
HSD070I651-A00 LCD EkranSSS:
S: Garanti süresi ne kadardır?HSD070I651-A00 ?
C: 90 gün garanti.
Q: Çok miktarda ihtiyacım olursa bana indirim yapabilir misiniz?HSD070I651-A00 ?
A: Tabii ki! Büyük bir sipariş verirseniz, size indirim yapacağız.
Q: Siparişimi nasıl takip edebilirim?ile ilgiliHannStarHSD070I651-A00?
A: size takip numarası vereceğiz, ardından siparişinizi web sitesinden takip edebilirsiniz.
Q: mallarımı ödeyebilir miyimHSD070I651-A00 kredi kartı ile ?
C: Evet! Paypal hesabınız üzerinden kredi kartınızı kullanabilirsiniz.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%