8.9 Inch 1024*600 LCD Screen Panel HSD089IFW1-A00 LVDS 40 Pins For Netbook PC
Marka Adı: HannStar
Model Numarası: HSD089IFW1-A00
Ödeme Şartları: T/T, Western Union
Çin
Model Name:
HSD089IFW1-A00
Diagonal Size:
8.9"
Resolution:
1024(RGB)×600, WSVGA 133PPI
Active Area:
195.072(W)×113.4(H) mm
Bezel Opening:
198.27(W)×116.6(H) mm
Outline Dim.:
213.36(W)×129.55(H) ×5.45(D) mm
Brightness:
220 cd/m² (Typ.)
Lamp Type:
WLED , With LED Driver
Application:
Netbook PC / Digital Photo Frame / Portable DVD Player
Interface Type:
LVDS (1 ch, 6-bit) , 40 pins Connector
Yetenek temini:
Ayda 100000 Birim/Birimler
Vurgulamak:
8.9 Inch LCD Screen Panel ODM
LCD Screen Panel For Netbook PC
HSD089IFW1-A00
Ürün Açıklaması
8.9 inch 1024*600 LVDS 40 pins lcd Screen panel HSD089IFW1-A00 for Netbook PC
HSD089IFW1-A00 LCD Panel Product details :
HannStar LCD Screen HSD089IFW1-A00
Panel Brand HannStar
Model P/N HSD089IFW1-A00
Diagonal Size 8.9"
Panel Type a-Si TFT-LCD, LCM
Resolution 1024(RGB)×600, WSVGA 133PPI
Pixel Format RGB Vertical Stripe
Active Area 195.072(W)×113.4(H) mm
Bezel Opening 198.27(W)×116.6(H) mm
Outline Size 213.36(W)×129.55(H) ×5.45(D) mm
Surface Antiglare, Hard coating (3H)
Brightness 220 cd/m² (Typ.)
Contrast Ratio 500:1 (Typ.) (TM)
Viewing Angle 70/70/50/60 (Typ.)(CR≥10)
Display Mode TN, Normally White, Transmissive
Best View on 6 o'clock
Response Time 5/20 (Typ.)(Tr/Td)
Display Colors 262K
Lamp Type WLED , With LED Driver
Frequency 60Hz
Touch Screen Without
Application Netbook PC / Digital Photo Frame / Portable DVD Player
Signal Interface LVDS (1 ch, 6-bit) , 40 pins Connector
Input Voltage 3.3V (Typ.)
Environment Operating Temp.: 0 ~ 50 °C ; Storage Temp.: -20 ~ 60 °C
HSD089IFW1-A00 LCD Display Payment Details :
HSD089IFW1-A00 LCD Panel Shipping and Package :
8.9 Inch 1024*600 LCD Screen Panel HSD089IFW1-A00 LVDS 40 Pins For Netbook PC 0
HSD089IFW1-A00 LCD Display Shipping Information :
HSD089IFW1-A00 LCD Display Warranty Details :
HSD089IFW1-A00 LCD Panel FAQ :
Q: Can You declare my order of HSD089IFW1-A00 to a lower price in commercial invoice for customs ?
A: Yes , we can . pls inform us before shipping .
Q: How long is the warranty ?
A: We offer 90days warranty .
Q: Can I pay my order of HSD089IFW1-A00 via credit card ?
A: Yes!you can use your credit card through your Paypal account.
Q: Can you give me a discount if I need a large quantity of HSD089IFW1-A00 ?
A: Of course!If you make a large order, we will give you a discount.
Q: Do you accept sample orders of HSD089IFW1-A00?
A: Of course!sample order is welcome !
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%