9.0 inç TFT lcd ekran 800*480 lcd ekran HSD090IF41-A00 lcd Panel
Marka Adı: HannStar
Model Numarası: HSD090IF41-A00
Adedi: 2 adet
fiyat: Pazarlık edilebilir
Paketleme Ayrıntıları: Orijinal ambalaj/geleneksel ambalaj kutusu
Ödeme Şartları: Banka havalesi, Western Union
Ayrıntılı Bilgiler
Menşe yeri:
ÇİN
Model adı:
HSD090IF41-A00
Çapraz Boyut:
9.0"
Çözünürlük:
800(RGB)×480, WVGA 103PPI
Aktif Alan:
196,8(G)×116,88(Y) mm
Çerçeve Açılışı:
200,0(G)×119,9(Y) mm
Anahat Boyutu:
211,4(G)×131,7(Y)×6,4(D) mm
parlaklık:
350 cd/m² (Tip.)
Yığın:
273/283g (Tip./Maks.)
İçin kullanılır:
Dijital Fotoğraf Çerçevesi / Taşınabilir DVD Oynatıcı
Sinyal Tipi:
TTL (1 kanal, 6 bit), 60 pinli FPC
Yetenek temini:
Ayda 100000 Birim/Birimler
Ürün Açıklaması
HSD090IF41-A00LCD panelÜrün Detayları :
HannStarLCDEkran HSD090IF41-A00
Panel Markası HannStar
Model P/N HSD090IF41-A00
Çapraz Boyut 9,0"
Panel Tipi a-Si TFT-LCD, LCM
Çözünürlük 800(RGB)×480, WVGA 103PPI
Piksel Formatı RGB Dikey Şerit
Aktif Alan 196,8(G)×116,88(Y) mm
Çerçeve Açıklığı 200,0(G)×119,9(Y) mm
Anahat Boyutu 211,4(G)×131,7(Y)×6,4(D) mm
Tedavi Parlama önleyici, Sert kaplama (3H)
parlaklık 350 cd/m² (Tip.)
Kontrast Oranı 400 : 1 (Tip.) (TM)
Görüş açısı 60/60/40/60 (Tip.)(CR≥10)
Cevap 5/20 (Tip.)(Tr/Td) ms
İyi Görünüm saat 6
Çalışma modu TN, Normalde Beyaz, Geçirgen
Renk derinliği 262K
Arka ışık 1 adet CCFL, 40K saat, Sürücüsüz
Yığın 273/283g (Tip./Maks.)
İçin kullanılır Dijital Fotoğraf Çerçevesi / Taşınabilir DVD Oynatıcı
Dokunmatik ekran Olmadan
Sinyal Türü TTL (1 kanal, 6 bit), 60 pinli FPC
Gerilim Beslemesi 3,3/9/23,5/-8V (Tip.)(VDD/AVDD/VGH/VGL)
Maks.Derecelendirmeler Depolama Sıcaklığı: -20 ~ 70 °C Çalışma Sıcaklığı: -10 ~ 60 °C
HSD090IF41-A00 LCD Panel Seçimi İçin Faydalı Bilgiler:
HSD090IF41-A00LCD panel Nakliye ve Paket:
9.0 inç TFT lcd ekran 800*480 lcd ekran HSD090IF41-A00 lcd Panel 0
HSD090IF41-A00 LCD Panel Ambalajı :
Dış Karton Ambalaj:
İç Köpük Ambalaj:
Güç ve Güvenlik Güvencesi:
Kırılma Risklerinin En Aza İndirilmesi:
Müşteri Memnuniyeti Garantili:
LCD Panel HSD090IF41-A00 Nakliye Bilgileri:
HSD090IF41-A00LCD panelSSS :
Q: Şimdi sipariş versem ürünleri ne zaman kargoya vereceksiniz?HSD090IF41-A00 ?
C: Siparişiniz, ödemenizi aldıktan sonra 2-3 iş günü içinde gönderilecektir.
Q: Ödeme nasıl yapılırHSD090IF41-A00?
A: T/T, Paypal, western union'ı kabul ediyoruz.
Q: Örnek siparişleri kabul ediyor musunuz?HSD090IF41-A00?
A: Tabii ki! Örnek sipariş açığız!
Q: Siparişimi ödeyebilir miyim?HSD090IF41-A00kredi kartıyla mı?
C: Evet! Kredi kartınızı Paypal hesabınız üzerinden kullanabilirsiniz.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%