HSD096MS11-A Hannstar için orijinal 9.6 inç 800*600 TFT LCD Ekran Paneli
Marka Adı: HannStar
Model Numarası: HSD096MS11-A
Ödeme Şartları: Banka havalesi, Western Union
Model adı:
HSD096MS11-A
Çapraz Boyut:
9,6"
Çözünürlük:
800(RGB)×600, SVGA 104PPI
Aktif Alan:
194,4(G)×145,8(Y) mm
Çerçeve Açılışı:
197,4(G)×148,8(Y) mm
Anahat Boyutu:
224(G)×169,2(Y) ×9,3(D) mm
Parlaklık:
350 cd/m² (Tip.)
Ağırlık:
420g (Tip.)
İçin kullanılır:
Dijital Fotoğraf Çerçevesi / Taşınabilir DVD Oynatıcı
Sinyal Arayüzü:
LVDS (1 kanal, 6 bit), 20 pinli Konektör
Ürün Açıklaması
HSD096MS11-ALCD panelliÜrün ayrıntıları:
HannStarLCDEkran HSD096MS11-A
Panel markası HannStar
Model P/N HSD096MS11-A
Çapraz Boyut 9.6"
Panel Türü a-Si TFT-LCD, LCM
Karar 800 ((RGB) × 600, SVGA 104PPI
Piksel Biçimi RGB Dikey Şerit
Etkin Alan 194.4 ((W) × 145.8 ((H) mm
Bezel Açılışı 197.4 ((W) ×148.8 ((H) mm
Çizelge Boyutu 224 ((W) × 169.2 ((H) × 9.3 ((D) mm
Yüzey Parlama karşıtı, sert kaplama (3H)
Parlaklık 350 cd/m2 (Tip.)
Kontrast oranı 4001 (Tip) (TM)
Görme açısı 70/70/45/50 (Tip) ((CR≥10)
Ekran Kipi TN, Normalde Beyaz, Yayıcı
En iyi görüntü Saat 6'da.
Yanıt Zamanı 25 (Tip.) ((Tr+Td)
Renkleri Göster 262K % 70 NTSC
Lamba tipi 2 adet CCFL, 30 bin saat, Sürücü olmadan.
Sıklık 60Hz
Dokunmatik Ekran - Hayır.
Ağırlık 420g (Tip.)
Uygulama Dijital Fotoğraf Çerçevesi / Portatif DVD çalar
Sinyal Arayüzü LVDS (1 ch, 6 bit), 20 pin Bağlantı
Giriş Voltajı 3.3V (Tip.)
Çevre Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 50 °C; Depolama sıcaklığı: -20 ~ 60 °C
HSD096MS11-A LCD Ekranı Açıklaması:
HSD096MS11-ALCD panelli Nakliye ve Paket:
HSD096MS11-A Hannstar için orijinal 9.6 inç 800*600 TFT LCD Ekran Paneli 0
HSD096MS11-A LCD ekran teslim süresi:
HSD096MS11-A LCD ekran garantisi:
HSD096MS11-ALCD panelliSık sorulan sorular:
A: Evet, yapabiliriz. Lütfen gönderilmeden önce bize bildirin.
S: Büyük miktarda ihtiyacım varsa bana indirim yapabilir misiniz?HSD096MS11-A ?
A: Elbette!Büyük sipariş verirseniz, size indirim yapacağız.
S: Siparişimi ödeyebilir miyim?HSD096MS11-A Kredi kartıyla mı?
A: Evet!Paypal hesabınızdan kredi kartınızı kullanabilirsiniz.
S: Örnek siparişleri kabul ediyor musunuz?HSD096MS11-A ?
A: Elbette!Örnek siparişi hoşgeldin!
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%