HannStar 9.6 inç 800*600 HSD096MS11-B00 LCD Ekranı
Marka Adı: HannStar
Model Numarası: HSD096MS11-B00
Adedi: 2 adet
fiyat: Pazarlık edilebilir
Paketleme Ayrıntıları: Orijinal ambalaj/geleneksel ambalaj kutusu
Ödeme Şartları: Banka havalesi, Western Union
Ayrıntılı Bilgiler
Menşe yeri:
ÇİN
Model adı:
HSD096MS11-B00
Çapraz Boyut:
9,6"
Çözünürlük:
800(RGB)×600, SVGA 104PPI
Aktif Alan:
194,4(G)×145,8(Y) mm
Çerçeve Açılışı:
197,4(G)×148,8(Y) mm
Anahat Boyutu:
224(G)×169,2(Y) ×9,3(D) mm
Parlaklık:
350 cd/m² (Tip.)
Ağırlık:
420g (Tip.)
İçin kullanılır:
Dijital Fotoğraf Çerçevesi / Taşınabilir DVD Oynatıcı
Sinyal Arayüzü:
LVDS (1 kanal, 6 bit), 20 pinli Konektör
Yetenek temini:
Ayda 100000 Birim/Birimler
Ürün Açıklaması
HSD096MS11-B00LCD panelliÜrün ayrıntıları:
HannStarLCDEkran HSD096MS11-B00
Panel markasıHannStar
Model P/NHSD096MS11-B00
Çapraz Boyut9.6"
Panel Türüa-Si TFT-LCD, LCM
Karar800 ((RGB) × 600, SVGA 104PPI
Piksel BiçimiRGB Dikey Şerit
Etkin Alan194.4 ((W) × 145.8 ((H) mm
Bezel Açılışı197.4 ((W) ×148.8 ((H) mm
Çizelge Dim.224 ((H) × 169.2 ((V) × 9.3 ((D) mm
TedaviParlama karşıtı, sert kaplama (3H)
Parlaklık350 cd/m2 (Tip.)
Kontrast oranı4501 (Tip) (TM)
Yön gösterSaat 6'da.
Yanıt Zamanı16 (Tip) ((Tr+Td)
Görme açısı70/70/45/50 (Tip) ((CR≥10)
Çalışma ModuTN, Normalde Beyaz, Yayıcı
Destek Rengi262K.
Işık KaynağıCCFL [2 adet], 40 bin saat, sürücü yok
Ağırlık350 g (Tip.)
TasarlanmıştırDijital Fotoğraf Çerçevesi / Portatif DVD çalar
Çerçeve Hızı60Hz
Dokunma Paneli- Hayır.
Arayüz TipiLVDS (1 ch, 6 bit), 20 pin Bağlantı
Güç kaynağı3.3V (Tip.)
ÇevreÇalışma sıcaklığı: 0 ~ 50 °C; Depolama sıcaklığı: -20 ~ 60 °C
HSD096MS11-B00 LCD Ekranı için ödeme yöntemleri:
Banka havalesi: Banka havalesi müşterilerimiz için güvenli bir ödeme seçeneğidir.
Lütfen ödeme ile ilgili aşağıdaki önemli bilgileri unutmayın:
HSD096MS11-B00LCD panelli Nakliye ve Paket:
HannStar 9.6 inç 800*600 HSD096MS11-B00 LCD Ekranı 0
HSD096MS11-B00 LCD Ekranı Taşıma Ayrıntıları:
HSD096MS11-B00 LCD Ekranı için iade politikası:
HSD096MS11-B00LCD panelliSık sorulan sorular:
S: Mallarımı ne kadar süre alacağım?HSD096MS11-B00?
A: Genel olarak, DHL/FEDEX/UPS/TNT ile elinize 3-8 gün sürecektir.
S: Büyük miktarda ihtiyacım varsa bana indirim yapabilir misiniz?HSD096MS11-B00 ?
A: Elbette!Büyük sipariş verirseniz, size indirim yapacağız.
A: Evet, yapabiliriz. Lütfen gönderilmeden önce bize bildirin.
S: Ödeme nasıl yapılır?HSD096MS11-B00 ?
A: T / T, Paypal, Western Union kabul ediyoruz.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%