10.0 inç LCD Modülü HSD100IXN1 1024*768 Dijital Fotoğraf Çerçeve için uygun LCD ekran paneli
Marka Adı: HannStar
Model Numarası: HSD100IXN1-A00
Adedi: 2 adet
fiyat: Pazarlık edilebilir
Paketleme Ayrıntıları: Orijinal ambalaj/geleneksel ambalaj kutusu
Ödeme Şartları: Banka havalesi, Western Union
Ayrıntılı Bilgiler
Menşe yeri:
Çin
Model adı:
HSD100IXN1-A00
Çapraz Boyut:
10,0"
Çözünürlük:
1024(RGB)×768, XGA 128PPI
Aktif Alan:
202,752(G)×152,064(Y) mm
Çerçeve Açılışı:
205,8(G)×155,1(Y) mm
Anahat Boyutu:
215,5(G)×166,5(Y) ×7,9(D) mm
Tepki Süresi:
2,4/5,6(Tip.)(Tr/Td)
Panel Ağırlığı:
330g (Tip.)
Başvuru:
Dijital fotoğraf çerçevesi
Sinyal Arayüzü:
TTL (1 ch, 6 bit), 60 pin Bağlantı
Yetenek temini:
Ayda 100000 Birim/Birimler
Ürün Açıklaması
HSD100IXN1-A00LCD panelliÜrün ayrıntıları:
HannStarLCDEkran HSD100IXN1-A00
Panel markasıHannStar
Model P/NHSD100IXN1-A00
Çapraz Boyut10.0"
Panel Türüa-Si TFT-LCD, LCM
Karar1024 ((RGB) × 768, XGA 128PPI
Piksel BiçimiRGB Dikey Şerit
Etkin Alan202.752 ((W) × 152.064 ((H) mm
Bezel Açılışı205.8 ((W) × 155.1 ((H) mm
Çizelge Boyutu215.5 ((W) × 166.5 ((H) × 7.9 ((D) mm
YüzeyParlama karşıtı, sert kaplama (3H)
Parlaklık250 cd/m2 (Tip.)
Kontrast oranı6001 (Tip) (TM)
Görme açısı75/75/60/70 (Tip) ((CR≥10)
Ekran KipiTN, Normalde Beyaz, Yayıcı
En iyi görüntüSaat 6'da.
Yanıt Zamanı2.4/5.6 (Tip) (Tr/Td)
Renkleri Göster262K.
Lamba tipi3S11P WLED, 20K saat, Sürücü olmadan
Sıklık60Hz
Dokunmatik Ekran- Hayır.
Panel Ağırlığı330g (Tip.)
UygulamaDijital Fotoğraf Çerçevesi
Sinyal ArayüzüTTL (1 saat, 6 bit), 60 pin Bağlantı
Giriş Voltajı3.3/9.48/17/-7V (Tip.) ((VCC/AVDD/VGH/VGL)
ÇevreÇalışma sıcaklığı: -20 ~ 70 °C; Depolama sıcaklığı: -30 ~ 80 °C
HSD100IXN1-A00 LCD Ekranı Teslim Etme Ayrıntıları:
Ödeme seçenekleri:
Ödeme süresi:
Özel İstekler:
HSD100IXN1-A00LCD panelli Nakliye ve Paket:
10.0 inç LCD Modülü HSD100IXN1 1024*768 Dijital Fotoğraf Çerçeve için uygun LCD ekran paneli 0
HSD100IXN1-A00 LCD Ekranı:
Büyük boyutlu eşyalar için LTL Kargo Taşıyıcı:
Hızlı nakliye seçenekleri:
Uluslararası Nakliye:
Nakliyeci:
Dahili Düz fiyatlı nakliye:
HSD100IXN1-A00 LCD ekran garanti politikası:
Garanti Süresi:
HSD100IXN1-A00 LCD ekranı için garanti süresi satın alma tarihinden itibaren 60 gündür.
Garanti kapsamı:
Değiştirme veya iade:
Geri dönüş süreci:
Dönüş deneyiminin sorunsuz ve verimli olmasını sağlamak için iade işlemimize uymak şarttır.
Taahhüdümüz:
HSD100IXN1-A00LCD panelliSık sorulan sorular:
S: Garanti ne kadar sürer?
A: 90 günlük garanti sunuyoruz.
S: Siparişimi ödeyebilir miyim?HSD100IXN1-A00Kredi kartıyla mı?
A: Evet!Paypal hesabınızdan kredi kartınızı kullanabilirsiniz.
S: Şimdi sipariş verirsem, malları ne zaman göndereceksiniz?HSD100IXN1-A00?
A: Sipariş, ödemeyi aldıktan sonra 2-3 iş günü içinde gönderilecektir.
S: Mallarımı ne kadar süre alacağım?HSD100IXN1-A00?
A: Genel olarak, DHL/FEDEX/UPS/TNT ile elinize 3-8 gün sürecektir.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%