HSD100IXN1-A10 LCD ekran 10.0 inç LCD panelli
Marka Adı: HannStar
Model Numarası: HSD100IXN1-A10
Adedi: 2 adet
fiyat: Pazarlık edilebilir
Paketleme Ayrıntıları: Orijinal ambalaj/geleneksel ambalaj kutusu
Ödeme Şartları: Banka havalesi, Western Union
Ayrıntılı Bilgiler
Menşe yeri:
Çin
Model adı:
HSD100IXN1-A10
Çapraz Boyut:
10,0"
Çözünürlük:
1024(RGB)×768, XGA 128PPI
Aktif Alan:
202,752(G)×152,064(Y) mm
Çerçeve Açılışı:
205,8(G)×155,1(Y) mm
Anahat Boyutu:
215,5(G)×166,5(Y) ×7,9(D) mm
Tepki Süresi:
2,4/5,6(Tip.)(Tr/Td)
Panel Ağırlığı:
330g (Tip.)
Uygulama:
Dijital fotoğraf çerçevesi
Sinyal Arayüzü:
TTL (1 kanal, 6 bit) 60 pimli Konektör
Yetenek temini:
Ayda 100000 Birim/Birimler
Ürün Açıklaması
HSD100IXN1-A10LCD panelliÜrün ayrıntıları:
HannStarLCDEkran HSD100IXN1-A10
Panel markasıHannStar
Model P/NHSD100IXN1-A10
Çapraz Boyut10.0"
Panel Türüa-Si TFT-LCD, LCM
Karar1024 ((RGB) × 768, XGA 128PPI
Piksel BiçimiRGB Dikey Şerit
Etkin Alan202.752 ((W) × 152.064 ((H) mm
Bezel Açılışı205.8 ((W) × 155.1 ((H) mm
Çizelge Dim.215.5 ((W) × 166.5 ((H) × 7.9 ((D) mm
TedaviParlama karşıtı, sert kaplama (3H)
Parlaklık250 cd/m2 (Tip.)
Kontrast oranı6001 (Tip) (TM)
Yön gösterSaat 6'da.
Yanıt Zamanı2.4/5.6 (Tip) (Tr/Td)
Görme açısı75/75/60/70 (Tip) ((CR≥10)
Çalışma ModuTN, Normalde Beyaz, Yayıcı
Destek Rengi262K % 60 NTSC
Işık KaynağıWLED [3S11P], 20K saat, sürücü yok
Ağırlık330g (Tip.)
TasarlanmıştırDijital Fotoğraf Çerçevesi
Çerçeve Hızı60Hz
Dokunma Paneli- Hayır.
Arayüz TipiTTL (1 saat, 6 bit) 60 pin Bağlantı
Güç kaynağı3.3/9.48/17/-7V (Tip.) ((VCC/AVDD/VGH/VGL)
ÇevreÇalışma sıcaklığı: -20 ~ 70 °C; Depolama sıcaklığı: -30 ~ 80 °C
HSD100IXN1-A10 LCD ekranımız Hakkımızda:
Endüstriyel Kontrol Çözümleri Dünyası:
Neden YONGS Şirketi'ni seçtin?
İletişim kur:
HSD100IXN1-A10LCD panelli Nakliye ve Paket:
HSD100IXN1-A10 LCD ekran 10.0 inç LCD panelli 0
HSD100IXN1-A10 LCD Ekranı Taşıma Bilgisi:
HSD100IXN1-A10 LCD ekranı iade ve değiştirme politikası:
HSD100IXN1-A10LCD panelliSık sorulan sorular:
S: Siparişimi ödeyebilir miyim?HSD100IXN1-A10Kredi kartıyla mı?
A: Evet!Paypal hesabınızdan kredi kartınızı kullanabilirsiniz.
S: Şimdi sipariş verirsem, malları ne zaman göndereceksiniz?HSD100IXN1-A10 ?
A: Sipariş, ödemeyi aldıktan sonra 2-3 iş günü içinde gönderilecektir.
S: Garanti ne kadar sürer?
A: 90 günlük garanti sunuyoruz.
S: Örnek siparişleri kabul ediyor musunuz?HSD100IXN1-A10 ?
A: Elbette!Örnek siparişi hoşgeldin!
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%