10.1 inç HSD101PFW1-A00 LCD ekranı
Marka Adı: HannStar
Model Numarası: HSD101PFW1-A00
Model adı:
HSD101PFW1-A00
Çapraz Boyut:
10.1"
Çözünürlük:
1024(RGB)×576, WSVGA 116PPI
Aktif Alan:
222,72(G)×125,28(Y) mm
Çerçeve Açılışı:
225,72(G)×128,28(Y) mm
Anahat Boyutu:
235(G)×143(Y) ×5,2(D) mm
Tepki Süresi:
2/6 (Tip.)(Tr/Td)
Lamba tipi:
WLED , 10K saat , LED Sürücülü
Uygulama:
Netbook PC / Dijital Fotoğraf Çerçevesi / Taşınabilir DVD Oynatıcı
Sinyal Arayüzü:
LVDS (1 kanal, 6 bit), 40 pinli Konektör
Ürün Açıklaması
HSD101PFW1-A00LCD panelliÜrün ayrıntıları:
HannStarLCDEkran HSD101PFW1-A00
Panel markası HannStar
Model P/N HSD101PFW1-A00
Çapraz Boyut 10.1
Panel Türü a-Si TFT-LCD, LCM
Karar 1024 ((RGB) × 576, WSVGA 116PPI
Piksel Biçimi RGB Dikey Şerit
Etkin Alan 222.72 ((W) × 125.28 ((H) mm
Bezel Açılışı 225.72 ((W) × 128.28 ((H) mm
Çizelge Boyutu 235 ((W) × 143 ((H) × 5.2 ((D) mm
Yüzey Parlama karşıtı, sert kaplama (3H)
Parlaklık 200 cd/m2 (Tip.)
Kontrast oranı 5001 (Tip) (TM)
Görme açısı 45/45/15/35 (Tip.)
Ekran Kipi TN, Normalde Beyaz, Yayıcı
En iyi görüntü Saat 6'da.
Yanıt Zamanı 2/6 (Tip) ((Tr/Td)
Renkleri Göster 262K % 50 NTSC
Lamba tipi WLED, 10K saat, LED Sürücü ile
Sıklık 60Hz
Dokunmatik Ekran - Hayır.
Uygulama Netbook PC / Dijital Fotoğraf Çerçeve / Portatif DVD çalar
Sinyal Arayüzü LVDS (1 ch, 6 bit), 40 pin Bağlantı
Giriş Voltajı 3.3V (Tip.)
Çevre Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 50 °C; Depolama sıcaklığı: -20 ~ 60 °C
HSD101PFW1-A00 LCD Ekranı Hakkında Önemli Bilgi:
Ürününüzün orijinal kablolarını kontrol etmek çok önemlidir.
HSD101PFW1-A00LCD panelli Nakliye ve Paket:
10.1 inç HSD101PFW1-A00 LCD ekranı 0
HSD101PFW1-A00 LCD Ekranı için tahmini teslim süresi:
Alışverişinizi düşünürken teslimat süresinin çok önemli bir faktör olduğunu anlıyoruz.
HSD101PFW1-A00LCD panelliSık sorulan sorular:
S: Örnek siparişleri kabul ediyor musunuz?HSD101PFW1-A00?
A: Elbette!Örnek siparişi hoşgeldin!
S: Büyük miktarda ihtiyacım varsa bana indirim yapabilir misiniz?HSD101PFW1-A00?
A: Elbette!Büyük sipariş verirseniz, size indirim yapacağız.
S: Ödeme nasıl yapılır?HSD101PFW1-A00?
A: T / T, Paypal, Western Union kabul ediyoruz.
HSD101PFW1-A00 LCD Ekranı için iletişim bilgileri:
Tercih edilen İletişim Yolu: En verimli iletişim için bize e-posta yoluyla ulaşmanızı öneririz.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%