HSD101PFW1-A03 LCD ekranı 10.1 inçlik tft LCD paneli 1024*576 30 pinlik LCD ekran modülü
Marka Adı: HannStar
Model Numarası: HSD101PFW1-A03
Model adı:
HSD101PFW1-A03
Çapraz Boyut:
10.1"
Çözünürlük:
1024(RGB)×576, WSVGA 116PPI
Aktif Alan:
222,72(G)×125,28(Y) mm
Çerçeve Açılışı:
225,72(G)×128,28(Y) mm
Anahat Boyutu:
235(G)×143(Y) ×5,2(D) mm
Ekran modu:
TN, Normalde Beyaz, Geçirgen
Tepki Süresi:
2/6 (Tip.)(Tr/Td)
Uygulama:
Netbook PC / Dijital Fotoğraf Çerçevesi / Taşınabilir DVD Oynatıcı
Sinyal Arayüzü:
LVDS (1 kanal, 6 bit), 30 pinli Konektör
Ürün Açıklaması
HSD101PFW1-A03LCD panelliÜrün ayrıntıları:
HannStarLCDEkran HSD101PFW1-A03
Panel markası HannStar
Model P/N HSD101PFW1-A03
Çapraz Boyut 10.1
Panel Türü a-Si TFT-LCD, LCM
Karar 1024 ((RGB) × 576, WSVGA 116PPI
Piksel Biçimi RGB Dikey Şerit
Etkin Alan 222.72 ((W) × 125.28 ((H) mm
Bezel Açılışı 225.72 ((W) × 128.28 ((H) mm
Çizelge Boyutu 235 ((W) × 143 ((H) × 5.2 ((D) mm
Yüzey Parlama karşıtı, sert kaplama (3H)
Parlaklık 200 cd/m2 (Tip.)
Kontrast oranı 5001 (Tip) (TM)
Görme açısı 45/45/15/35 (Tip.)
Ekran Kipi TN, Normalde Beyaz, Yayıcı
Yanıt Zamanı 2/6 (Tip) ((Tr/Td)
Renkleri Göster 262K % 50 NTSC
Lamba tipi 24 adet WLED, 10K saat, LED Sürücü ile.
Sıklık 60Hz
Dokunmatik Ekran - Hayır.
Uygulama Netbook PC / Dijital Fotoğraf Çerçeve / Portatif DVD çalar
Sinyal Arayüzü LVDS (1 ch, 6 bit), 30 pin Bağlantı
Giriş Voltajı 3.3V (Tip.)
Çevre Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 50 °C; Depolama sıcaklığı: -20 ~ 60 °C
HSD101PFW1-A03 LCD Ekran Müşteri Hizmetleri Politikası:
1Zamanında sipariş işleme:
2Doğrulanmış sipariş adresleri:
Kesin bir teslimat süreci sağlamak için, sipariş adreslerini onayladığımız adreslere gönderiyoruz.
3Gönderi Takibi ve Destek:
4Mümkün olan depolardan hızlı teslimat:
HSD101PFW1-A03LCD panelli Nakliye ve Paket:
HSD101PFW1-A03 LCD ekranı 10.1 inçlik tft LCD paneli 1024*576 30 pinlik LCD ekran modülü 0
HSD101PFW1-A03 LCD Ekranı için nakliye bilgileri:
Kalite güvencesi:
Hızlı nakliye:
Ödemeniz onaylandıktan sonra, siparişinizi bir iş günü içinde göndereceğiz.
Gönderi adresi:
Nakliye saatleri:
HSD101PFW1-A03 LCD Ekranı için Garanti Bilgisi:
1. 12 Aylık Garanti:
2Hemen müşteri desteği:
HSD101PFW1-A03LCD panelliSık sorulan sorular:
A: Evet, yapabiliriz. Lütfen gönderilmeden önce bize bildirin.
S: Büyük miktarda ihtiyacım varsa bana indirim yapabilir misiniz?HSD101PFW1-A03?
A: Elbette!Büyük sipariş verirseniz, size indirim yapacağız.
S: Siparişimi ödeyebilir miyim?HSD101PFW1-A03Kredi kartıyla mı?
A: Evet!Paypal hesabınızdan kredi kartınızı kullanabilirsiniz.
S: Nasıl izleyebilirim?HSD101PFW1-A03?
A: size takip numarasını vereceğiz ve sonra siparişinizi web sitesinden takip edebilirsiniz.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%