HSD101PFW2-A00 LCD ekran 10.1 inç LED panel 1024*600 LCD ekran
Marka Adı: HannStar
Model Numarası: HSD101PFW2-A00
Model adı:
HSD101PFW2-A00
Çapraz Boyut:
10.1"
Çözünürlük:
1024(RGB)×600, WSVGA 117PPI
Aktif Alan:
222,72(G)×125,28(Y) mm
Çerçeve Açılışı:
225,72(G)×128,26(Y) mm
Anahat (mm):
235(G)×143(Y)×5,2(D)
Tedavi:
Parlama (%0 Pus), Sert kaplama (3H)
arka ışık:
24 adet WLED, 10K saat, LED Sürücülü
Uygulama:
Netbook PC / Dijital Fotoğraf Çerçevesi / Taşınabilir DVD Oynatıcı
Sinyal Tipi:
LVDS (1 kanal, 6 bit), 40 pinli Konektör
Ürün Açıklaması
HSD101PFW2-A00LCD panelliÜrün ayrıntıları:
HannStarLCDEkran HSD101PFW2-A00
Panel markasıHannStar
Model P/NHSD101PFW2-A00
Çapraz Boyut10.1
Panel Türüa-Si TFT-LCD, LCM
Karar1024 ((RGB) × 600, WSVGA 117PPI
Piksel BiçimiRGB Dikey Şerit
Etkin Alan222.72 ((W) × 125.28 ((H) mm
Bezel Açılışı225.72 ((W) × 128.26 ((H) mm
Çizelge ((mm)235 ((W) × 143 ((H) × 5.2 ((D)
TedaviParlama (Haze 0%), Sert kaplama (3H)
Parlaklık200 (Tip.) ((cd/m2)
Kontrast oranı500: 1 (Tip) (TM)
Görme açısı45/45/15/35 (Tip.)
Çalışma ModuTN, Normalde Beyaz, Yayıcı
İyi görünümSaat 6'da.
Yanıt4/12 (Tip) ((Tr/Td) ms
Renk Derinliği262K % 50 NTSC
Arka ışık24 adet WLED, 10K saat, LED Sürücü ile.
KullanılırNetbook PC / Dijital Fotoğraf Çerçeve / Portatif DVD çalar
Yenilenme Hızı60Hz
Dokunmatik ekran- Hayır.
Sinyal TürüLVDS (1 ch, 6 bit), 40 pin Bağlantı
Voltaj kaynağı3.2V (Tip.)
Ratingler.Depolama sıcaklığı: -20 ~ 60 °C Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 50 °C
HSD101PFW2-A00 LCD Ekran Ödeme Seçenekleri:
Alışveriş deneyiminizi kolay ve güvenli hale getirmek için esnek ödeme seçenekleri sunuyoruz.
Kabul edilen ödeme yöntemleri:
PayPal: Paypal aracılığıyla ödeme kabul ediyoruz.
Ödeme Zamanlaması:
Pazarlanabilir Fiyatlar:
Ödeme Yardımcılığı:
HSD101PFW2-A00LCD panelli Nakliye ve Paket:
HSD101PFW2-A00 LCD ekran 10.1 inç LED panel 1024*600 LCD ekran 0
HSD101PFW2-A00 LCD Ekran Gönderi Ayrıntıları:
Nakliye süresi:
İthalat Vergisi ve Gümrük Vergileri:
Alındıktan sonra kalite denetimi:
HSD101PFW2-A00 LCD Ekranı iade politikası:
1Geri dönüş bildirimi:
2Yanlış parçalar için alıcı sorumluluğu:
3Geri gönderilen malların durumu:
Tüm orijinal ambalajlar dahil edilmelidir.
Malzemeler iyi durumda olmalı, hasar görmemiş veya önemli bir aşınmadan muaf olmalıdır.
Ürünle birlikte gelen herhangi bir aksesuar veya belge de dahil edilmelidir.
4Gönderi öncesi test:
HSD101PFW2-A00LCD panelliSık sorulan sorular:
S: Garanti ne kadar sürer?
A: 90 günlük garanti sunuyoruz.
S: Büyük miktarda ihtiyacım varsa bana indirim yapabilir misiniz?HSD101PFW2-A00?
A: Elbette!Büyük sipariş verirseniz, size indirim yapacağız.
S: Mallarımı ne kadar süre alacağım?HSD101PFW2-A00?
A: Genel olarak, DHL/FEDEX/UPS/TNT ile elinize 3-8 gün sürecektir.
S: Şimdi sipariş verirsem, malları ne zaman göndereceksiniz?HSD101PFW2-A00?
A: Sipariş, ödemeyi aldıktan sonra 2-3 iş günü içinde gönderilecektir.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%