10.1 inçlik LCD panel HSD101PFW2-A01 destek 1024*600 çözünürlüklü LCD ekran
Marka Adı: HannStar
Model Numarası: HSD101PFW2-A01
Adedi: 2 adet
fiyat: Pazarlık edilebilir
Paketleme Ayrıntıları: Orijinal ambalaj/geleneksel ambalaj kutusu
Ödeme Şartları: Banka havalesi, Western Union
Ayrıntılı Bilgiler
Menşe yeri:
Çin
Model adı:
HSD101PFW2-A01
Çapraz Boyut:
10.1"
Çözünürlük:
1024(RGB)×600, WSVGA 117PPI
Aktif Alan:
222,72(G)×125,28(Y) mm
Çerçeve Açılışı:
225,72(G)×128,26(Y) mm
Anahat (mm):
235(G)×143(Y)×5,2(D)
Tedavi:
Parlama (%0 Pus), Sert kaplama (3H)
Işık kaynağı:
WLED [24 adet], 10K saat, LED Sürücülü
Uygulama:
Netbook PC / Dijital Fotoğraf Çerçevesi / Taşınabilir DVD Oynatıcı
Sinyal Tipi:
LVDS (1 kanal, 6 bit), 40 pinli Konektör
Yetenek temini:
Ayda 100000 Birim/Birimler
Ürün Açıklaması
HSD101PFW2-A01LCD panelliÜrün ayrıntıları:
HannStarLCDEkran HSD101PFW2-A01
Panel markası HannStar
Model P/N HSD101PFW2-A01
Çapraz Boyut 10.1
Panel Türü a-Si TFT-LCD, LCM
Karar 1024 ((RGB) × 600, WSVGA 117PPI
Piksel Biçimi RGB Dikey Şerit
Etkin Alan 222.72 ((W) × 125.28 ((H) mm
Bezel Açılışı 225.72 ((W) × 128.26 ((H) mm
Çizelge Dim. 235 ((H) × 143 ((V) × 5.2 ((D) mm
Tedavi Parlama (Haze 0%), Sert kaplama (3H)
Parlaklık 200 cd/m2 (Tip.)
Kontrast oranı 5001 (Tip) (TM)
Yön göster Saat 6'da.
Yanıt Zamanı 4/12 (Tip) (Tr/Td)
Görme açısı 45/45/15/35 (Tip.)
Çalışma Modu TN, Normalde Beyaz, Yayıcı
Destek Rengi 262K % 50 NTSC
Işık Kaynağı WLED [24 adet], 10K saat, LED Sürücü ile
Tasarlanmıştır Netbook PC / Dijital Fotoğraf Çerçeve / Portatif DVD çalar
Çerçeve Hızı 60Hz
Dokunma Paneli - Hayır.
Arayüz Tipi LVDS (1 ch, 6 bit), 40 pin Bağlantı
Güç kaynağı 3.3V (Tip.)
Çevre Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 50 °C; Depolama sıcaklığı: -20 ~ 60 °C
HSD101PFW2-A01 LCD Ekranı için ödeme:
Kabul edilen ödeme yöntemleri:
Paypal
Western Union Nakit
Banka Nakli/TT
ALI Sinosure Siparişleri
[Uygulanabilirse diğer kabul edilen yöntemleri de belirtin]
Ödeme süresi:
Fiyat doğrulama:
HSD101PFW2-A01LCD panelli Nakliye ve Paket:
10.1 inçlik LCD panel HSD101PFW2-A01 destek 1024*600 çözünürlüklü LCD ekran 0
HSD101PFW2-A01 LCD Ekran Gümrük Ücreti ve Vergiler:
HSD101PFW2-A01 LCD ekranı iade politikası:
1Ürün Kusuru veya Hasar:
2Geri getirilen eşyaların durumu:
3Geri gönderme sorumluluğu:
HSD101PFW2-A01LCD panelliSık sorulan sorular:
S: Siparişimi ödeyebilir miyim?HSD101PFW2-A01Kredi kartıyla mı?
A: Evet!Paypal hesabınızdan kredi kartınızı kullanabilirsiniz.
S: Büyük miktarda ihtiyacım varsa bana indirim yapabilir misiniz?HSD101PFW2-A01?
A: Elbette!Büyük sipariş verirseniz, size indirim yapacağız.
S: Nasıl izleyebilirim?HSD101PFW2-A01?
A: size takip numarasını vereceğiz ve sonra siparişinizi web sitesinden takip edebilirsiniz.
S: Örnek siparişleri kabul ediyor musunuz?HSD101PFW2-A01?
A: Elbette!Örnek siparişi hoşgeldin!
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%