HSD101PFW3-A00 10.1 inç 1024*600 Netbook PC için LCD Ekran Paneli
Marka Adı: HannStar
Model Numarası: HSD101PFW3-A00
Ödeme Şartları: Banka havalesi, Western Union
Çin
Model adı:
HSD101PFW3-A00
Çapraz Boyut:
10.1"
Çerçeve Açılışı:
224,72(G)×127,28(Y) mm
Anahat (mm):
243 ((W) × 146.5 ((H) × 3.6 ((D)
Tedavi:
Parlama (%0 Pus), Sert kaplama (3H)
arka ışık:
WLED , 10K saat , LED Sürücülü
İçin kullanılır:
dizüstü bilgisayar
Sinyal Tipi:
LVDS (1 kanal, 6 bit), 40 pinli Konektör
Ürün Açıklaması
HSD101PFW3-A00LCD panelliÜrün ayrıntıları:
HannStarLCDEkran HSD101PFW3-A00
Panel markası HannStar
Model P/N HSD101PFW3-A00
Çapraz Boyut 10.1
Panel Türü a-Si TFT-LCD, LCM
Karar 1024 ((RGB) × 600, WSVGA 117PPI
Piksel Biçimi RGB Dikey Şerit
Etkin Alan 222.72 ((W) × 125.28 ((H) mm
Bezel Açılışı 224.72 ((W) × 127.28 ((H) mm
Çizelge ((mm) 243 ((W) × 146.5 ((H) × 3.6 ((D)
Tedavi Parlama (Haze 0%), Sert kaplama (3H)
Parlaklık 180 (Tip.) ((cd/m2)
Kontrast oranı 500: 1 (Tip) (TM)
Görme açısı 45/45/15/35 (Tip.)
Çalışma Modu TN, Normalde Beyaz, Yayıcı
İyi görünüm Saat 6'da.
Yanıt 4/12 (Tip) ((Tr/Td) ms
Renk Derinliği 262K % 50 NTSC
Arka ışık WLED, 10K saat, LED Sürücü ile
Kullanılır Netbook bilgisayarı
Yenilenme Hızı 60Hz
Dokunmatik ekran - Hayır.
Sinyal Türü LVDS (1 ch, 6 bit), 40 pin Bağlantı
Voltaj kaynağı 3.3V (Tip.)
Ratingler. Depolama sıcaklığı: -20 ~ 60 °C Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 50 °C
HSD101PFW3-A00 LCD Ekran Ödeme Seçenekleri:
1Kredi ve banka kartları:
Tüm büyük kredi ve banka kartlarını kabul ediyoruz.
Ödeme işleminde tercih ettiğiniz kartı kullanarak güvenli bir şekilde ödeme yapabilirsiniz.
2ALI Ödeme:
Tercih ettiğimiz ödeme yöntemi ALI.
Eğer bir ALI hesabınız varsa, satın alma işleminizi tamamlamak için bu seçeneği seçebilirsiniz.
ALI, çevrimiçi işlemler için güvenli ve güvenilir bir platform sunar.
HSD101PFW3-A00LCD panelli Nakliye ve Paket:
HSD101PFW3-A00 10.1 inç 1024*600 Netbook PC için LCD Ekran Paneli 0
HSD101PFW3-A00 LCD Ekran Paneli Paketi:
Paket tipi:
Yüksek yoğunluklu köpüklü kutular/kahverengi kutular neden:
Kahverengi Kutular: Kahverengi kutular nakliye için sağlam ve güvenilirdir.
HSD101PFW3-A00 LCD Ekranı iade politikası:
1Yanlış veya Dead-on-Arrival (DOA) eşyaları için iade:
Bu gibi durumlarda, geri dönüş sürecini başlatmak için lütfen bizimle hemen iletişime geçin.
2Kusurlu ürünler için garanti:
Kusurlu ürünler garanti şartlarına göre değiştirilebilir veya tamir edilebilir.
3Kusurlu ürünler için iade prosedürü:
4Yanlış Ürün Alımları:
Yanlışlıkla yanlış ürün satın aldıysanız, lütfen derhal bize bildirin.
Siparişiniz henüz gönderilmediyse, siparişi sizin için düzeltmek için elimizden geleni yapacağız.
HSD101PFW3-A00LCD panelliSık sorulan sorular:
S: Siparişimi ödeyebilir miyim?HSD101PFW3-A00Kredi kartıyla mı?
A: Evet!Paypal hesabınızdan kredi kartınızı kullanabilirsiniz.
S: Büyük miktarda ihtiyacım varsa bana indirim yapabilir misiniz?HSD101PFW3-A00?
A: Elbette!Büyük sipariş verirseniz, size indirim yapacağız.
S: Nasıl izleyebilirim?HSD101PFW3-A00?
A: size takip numarasını vereceğiz ve sonra siparişinizi web sitesinden takip edebilirsiniz.
A: Evet, yapabiliriz. Lütfen gönderilmeden önce bize bildirin.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%