10.2 inç 60 pin 800*480 LCD Ekran HSD102IDW1-A00 LCD ekran
Marka Adı: HannStar
Model Numarası: HSD102IDW1-A00
Model adı:
HSD102IDW1-A00
Çapraz Boyut:
10.2"
Çözünürlük:
800(RGB)×480, WVGA 91PPI
Aktif Alan:
222(G)×132,48(Y) mm
Çerçeve Açılışı:
225,4(G)×136,45(Y) mm
Anahat (mm):
235(G)×145,8(Y)×6,4(D)
Tepki:
5/20 (Tip.)(Tr/Td) ms
Renk derinliği:
262K %50 NTSC
İçin kullanılır:
Taşınabilir dvd oynatıcı
Sinyal Tipi:
Paralel RGB (1 kanal, 6 bit), 60 pinli FPC
Ürün Açıklaması
HSD102IDW1-A00LCD panelliÜrün ayrıntıları:
HannStarLCDEkran HSD102IDW1-A00
Panel markası HannStar
Model P/N HSD102IDW1-A00
Çapraz Boyut 10.2
Panel Türü a-Si TFT-LCD, LCM
Karar 800 ((RGB) × 480, WVGA 91PPI
Piksel Biçimi RGB Dikey Şerit
Etkin Alan 222 ((W) × 132.48 ((H) mm
Bezel Açılışı 225.4 ((W) × 136.45 ((H) mm
Çizelge ((mm) 235 ((W) × 145.8 ((H) × 6.4 ((D)
Kontrast oranı 500: 1 (Tip) (TM)
Görme açısı 70/70/55/65 (Tip) ((CR≥10)
Çalışma Modu TN, Normalde Beyaz, Yayıcı
İyi görünüm Saat 6'da.
Yanıt 5/20 (Tip.) ((Tr/Td) ms
Renk Derinliği 262K % 50 NTSC
Arka ışık 1 PC CCFL, 30K saat, Sürücü yok.
Kullanılır Taşınabilir DVD oynatıcı
Yenilenme Hızı 60Hz
Dokunmatik ekran - Hayır.
Sinyal Türü Paralel RGB (1 ch, 6 bit), 60 pin FPC
Voltaj kaynağı 3.3/10V (Tip) ((VDD/AVDD)
Ratingler. Depolama sıcaklığı: -40 ~ 85 °C Çalışma sıcaklığı: -30 ~ 85 °C
HSD102IDW1-A00 LCD Ekran Özellikleri:
HSD102IDW1-A00 LCD Ekranı Alımıyla İlgili Önemli Not:
HSD102IDW1-A00LCD panelli Nakliye ve Paket:
10.2 inç 60 pin 800*480 LCD Ekran HSD102IDW1-A00 LCD ekran 0
HSD102IDW1-A00LCD panelliSık sorulan sorular:
S: Örnek siparişlerini kabul ediyor musunuz?HSD102IDW1-A00 ?
A: Elbette!Örnek siparişi hoşgeldin!
S: Mallarımı ne kadar süreyle alacağım?HSD102IDW1-A00?
A: Genel olarak, DHL/FEDEX/UPS/TNT ile elinize 3-8 gün sürecektir.
S: Nasıl ödeme yapılır?HSD102IDW1-A00?
A: T / T, Paypal, Western Union kabul ediyoruz.
S: Mallarımı nasıl gönderiyorsunuz?HSD102IDW1-A00?
A: DHL,UPS,Fedex ve EMS aracılığıyla dünyanın her yerine gönderebiliriz.
HSD102IDW1-A00 LCD ekranı - Bizimle iletişime geçin:
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%