15.0 inç CLAA150XG02 LCD ekran Ekran Masaüstü Monitörü için
Marka Adı: CPT
Model Numarası: CLAA150XG02
Adedi: 2 adet
fiyat: Pazarlık edilebilir
Paketleme Ayrıntıları: Orijinal ambalaj/geleneksel ambalaj kutusu
Ödeme Şartları: Banka havalesi, Western Union
Ayrıntılı Bilgiler
Menşe yeri:
Çin
Model adı:
CLAA150XG02
Çapraz Boyut:
15.0"
Çözünürlük:
1024(RGB)×768, XGA 85PPI
Aktif Alan:
304,128(G)×228,096(Y) mm
Çerçeve Açılışı:
307.8 ((W) × 231.8 ((H) mm
Anahat (mm):
326 × 252 × 11,5 (Y×D×D)
Tepki:
8/22 (Tip) ((Tr/Td) ms
Yığın:
1.10kg
İçin kullanılır:
Masaüstü Monitörü
Sinyal Tipi:
CMOS (2 ch, 8-bit), 100 pin Bağlantı
Yetenek temini:
Ayda 100000 Birim/Birimler
Ürün Açıklaması
CLAA150XG02LCD panelliÜrün ayrıntıları:
CPTLCD ekranıCLAA150XG02
üreticisi CPT
Model Adı CLAA150XG02
Çapraz Boyut 15.0"
Ekran tipi a-Si TFT-LCD, LCM
Karar 1024 ((RGB) × 768, XGA 85PPI
Piksel yapılandırması RGB Dikey Şerit
Etkin Alan 304.128 ((W) × 228.096 ((H) mm
Bezel Açılışı 307.8 ((W) × 231.8 ((H) mm
Çizelge Boyutu 326 ((W) × 252 ((H) × 11.5 ((D) mm
Yüzey Antiglare
Parlaklık 250 cd/m2 (Tip.)
Kontrast oranı 4001 (Tip) (TM)
Görme açısı 60/60/45/55 (Tip.)
Ekran Kipi TN, Normalde Beyaz, Yayıcı
En iyi görüntü Saat 6'da.
Yanıt Zamanı 8/22 (Tip) (Tr/Td)
Renkleri Göster 16.7M 53% NTSC
Lamba tipi 2 adet CCFL, 50 bin saat, Sürücü olmadan.
Sıklık 60Hz
Dokunmatik Ekran - Hayır.
Ağırlık 1.10Kg
Uygulama Masaüstü Monitörü
Sinyal Arayüzü CMOS (2 ch, 8-bit), 100 pin Bağlantı
Giriş Voltajı 3.3/9.2/18.0V (Tip.) ((VDD/VDDA/VDDG)
Çevre Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 50 °C; Depolama sıcaklığı: -20 ~ 60 °C
Hakkımızda - CLAA150XG02 LCD Ekranı:
1Özel ürünler için dinamik fiyatlandırma:
2Geniş ürün yelpazesi:
3Daha iyi teklifler için bizimle iletişime geçin:
CLAA150XG02LCD panelli Nakliye ve Paket:
15.0 inç CLAA150XG02 LCD ekran Ekran Masaüstü Monitörü için 0
CLAA150XG02 LCD Ekran Paketleme Ayrıntıları:
1Koruyucu ambalaj bileşenleri:
2Paketin amacı:
3Hasarsız Uluslararası Nakliyeyi Sağlamak:
CLAA150XG02 LCD Ekranı iade politikası:
1. Orijinal durumdaki eşyaların tam iadesi:
Geri ödeme için, lütfen ürünün orijinal durumunda ve ambalajında olduğundan emin olun.
2Geri ödemeyen mal koşulları:
Hasarlı veya eksik bileşenleri olan mallar, geri ödeme hakkına sahip değildir.
3. Alıcının Dönüş Nakliye Sorumluluğu:
4Geri ödeme süreci:
CLAA150XG02LCD panelliSık sorulan sorular:
S: Eğer ben emrediyorsam.CLAA150XG02 Şimdi, malları ne zaman göndereceksiniz?
A: Sipariş, ödemeyi aldıktan sonra 2-3 iş günü içinde gönderilecektir.
S: Örnek siparişlerini kabul ediyor musunuz?CLAA150XG02 ?
A: Elbette!Örnek siparişi hoşgeldin!
S: Mallarımı ne kadar süreyle alacağım?CLAA150XG02 ?
A: Genel olarak, DHL/FEDEX/UPS/TNT ile elinize 3-8 gün sürecektir.
S: Garanti süresi ne kadar?CLAA150XG02 ?
A: 90 günlük garanti.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%