20Masaüstü Monitörü için.0 inç LCD ekran M200O1-L06 tft LCD ekran
Marka Adı: CMO
Model Numarası: M200O1-L06
Adedi: 2 adet
fiyat: Pazarlık edilebilir
Paketleme Ayrıntıları: Orijinal ambalaj/geleneksel ambalaj kutusu
Ödeme Şartları: Banka havalesi, Western Union
Ayrıntılı Bilgiler
Menşe yeri:
Çin
Model adı:
M200O1-L06
Çapraz Boyut:
20.0"
Çözünürlük:
1600 ((RGB) × 900, HD + 91PPI
Aktif Alan:
442.8 ((W) × 249.075 ((H) mm
Çerçeve Açılışı:
446.8 ((W) × 253.2 ((H) mm
Anahat (mm):
462.8 ((W) × 272 ((H) × 10.9 ((D) mm
Tepki:
1,5/3,5 (Tip.)(Tr/Td) ms
Yığın:
1,65/1,70Kgs (Tip./Maks.)
İçin kullanılır:
Masaüstü Monitörü
Sinyal Arayüzü:
LVDS (2 kanal, 8 bit), 30 pimli Konnektör
Yetenek temini:
Ayda 100000 Birim/Birimler
Ürün Açıklaması
M200O1-L06LCD panelliÜrün ayrıntıları:
CMO LCD SCREEN M200O1-L06
ÜreticisiOrtak organizasyon
Model AdıM200O1-L06
Ekran boyutu20.0 inç
Ekran tipiLCM, a-Si TFT LCD
Karar1600 ((RGB) × 900 (HD+) 91PPI
Piksel yapılandırmasıRGB Dikey Şerit
Ekran boyutu442.8 × 249.075 (H×V)
Çizelge Boyutu462.8 × 272 (H×V×D)
Görsel boyut446.8 × 253.2 (H × V)
TedaviParlama (Haze 0%), Sert kaplama (3H), Yansıtıcılık 5.0% (Max.)
Parlaklık250 cd/m2 (Tip.)
Karşıtlık1000: 1 (Tip) (TM)
En iyi açıSaat 6'da.
Çalışma ModuTN, Normalde Beyaz, Yayıcı
Görme açısı85/85/80/80 (Tip) ((CR≥10)
Yanıt süresi1.5/3.5 (Tip.) ((Tr/Td) ms
Renk sayısı16.7M 72% NTSC
Arka ışık tipi2 adet CCFL, 50 bin saat, Şoför yok.
Ağırlık1.65/1.70Kgs (Tip/Max.)
BaşvurMasaüstü Monitörü
Yenilenme hızı60Hz
Dokunma fonksiyonuSakın dokunma.
Sinyal sistemiLVDS (2 ch, 8-bit), 30 pin Bağlantı
Güçlendirme voltajı5.0V (Tip.)
Maksimum derecelendirmeDepolama sıcaklığı: -20 ~ 60 °C Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 50 °C
M200O1-L06 LCD Ekran Ödeme Bilgisi:
20Masaüstü Monitörü için.0 inç LCD ekran M200O1-L06 tft LCD ekran 0
Kabul edilen ödeme yöntemleri:
Paypal
ALI.
Ödeme Zamanlaması:
"Şimdi Al" alışverişleri için, ödeme işlem tamamlandıktan hemen sonra ödenir.
Hızlı Ödemeler, Hızlı Nakliye:
Ödeme platformları:
PayPal:
ALI:
Önemli Not:
M200O1-L06 LCD Ekranı Taşıma Şartları:
1Nakliye Ücreti ve Transit Zamanı Kabul:
2Çatışma veya İddia Göndermemek Anlaşması:
3Sabit nakliye ücreti dahil:
4Alıcının Gönderme Adresi Doğruluğu Sorumluluğu:
5Siparişlerin zamanında toplanması:
Önemli Noktalar:
Belirtilen şartlarla aynı fikirde değilseniz, ürünlerimiz için teklif vermemenizi rica ediyoruz.
M200O1-L06 LCD ekran son satış politikası:
1Herhangi bir nedenle geri dönüş kabul edilmez:
M200O1-L06 LCD ekranının tüm satışları nihai.
2Test edilmemiş, çalışmayan veya AS-IS olarak listelenen maddeler:
3Yanlış kullanılmış, hasar görmüş veya uygunsuz bir şekilde kurulmuş eşyaların dışlanması:
4İhtiyaç ve uyumluluğun doğrulanması için alıcının sorumluluğu:
5Yazılım hariç:
M200O1-L06 LCD ekranı ile ilgili yazılım da nihai satış politikasına dahil edilmiştir.
Önemli Noktalar:
Satın almadan önce uygunluğunuzu ve özel ihtiyaçlarınıza uygunluğunuzu kontrol edin.
M200O1-L06LCD panelliSık sorulan sorular:
S: Üretim veya ticaret şirketi misiniz?
S: Siparişim ne zaman gelecek?M200O1-L06Gemi mi?
A: Siparişler ödemeyi aldıktan sonra 1-2 iş günü içinde gönderilir.
S: Siparişim için düşük değer ilan edebilir misiniz?M200O1-L06Nakliye yaparken?
A: Evet, ihtiyacınız olursa sizin için yapabiliriz.
S: Eğer LCD paneliniM200O1-L06Aldığım işe yaramaz mı?
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%