20.0 inç 1600*900 çözünürlük M200O1-L07 bilgisayar LCD Ekran modülü
Marka Adı: CMO
Model Numarası: M200O1-L07
Model adı:
M200O1-L07
Çapraz Boyut:
20.0"
Çözünürlük:
1600 ((RGB) × 900, HD + 91PPI
Aktif Alan:
442.8 ((W) × 249.075 ((H) mm
Çerçeve Açılışı:
446.8 ((W) × 253.2 ((H) mm
Anahat (mm):
462.8 ((H) × 272 ((V) × 10.9 ((D) mm
Işık kaynağı:
CCFL [2 adet], 50 bin saat, sürücü yok
Ağırlık:
1,65/1,70Kgs (Tip./Maks.)
İçin tasarlandı:
Masaüstü Monitörü
Sinyal Arayüzü:
LVDS (2 kanal, 8 bit), 30 pimli Konnektör
Ürün Açıklaması
M200O1-L07LCD panelliÜrün ayrıntıları:
Ortak organizasyonLCD ekranıM200O1-L07
üreticisi Ortak organizasyon
Model Adı M200O1-L07
ekran boyutu 20.0 inç
Ekran tipi a-Si TFT-LCD, LCM
Karar 1600 ((RGB) × 900 [HD+] 91PPI
Piksel yapılandırması RGB Dikey Şerit
Ekran boyutu 442.8 ((H) × 249.075 ((V) mm
Fiziksel boyut 462.8 ((H) × 272 ((V) mm
Görsel boyut 446.8 ((H) × 253.2 ((V) mm
Yüzey işleme Antiglare (Haze 25%), sert kaplama (3H)
Parlaklık 200 cd/m2 (Tip.)
Karşıtlık 7001 (Tip) (TM)
En iyi açı Saat 6'da.
Optik mod TN, Normalde Beyaz, Yayıcı
Görme açısı 45/45/20/45 (Tip) ((CR≥10)
Yanıt süresi 1/4 (Tip) (Tr/Td)
Renk sayısı 16.7M 72% NTSC
Arka ışık tipi CCFL [2 adet], 50 bin saat, sürücü yok
Ağırlık 1.65/1.70Kgs (Tip/Max.)
Başvur Masaüstü Monitörü
Yenilenme hızı 120Hz
Dokunma fonksiyonu - Hayır.
sinyal sistemi LVDS (2 ch, 8-bit), 30 pin Bağlantı
Güçlendirme voltajı 5.0V (Tip.)
Maksimum derecelendirme Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 50 °C; Depolama sıcaklığı: -20 ~ 60 °C
M200O1-L07 LCD Ekranı Önemli Not:
1Alınan Eşleşmeler:
2Ek bedavalar yok:
3Ücretsiz Eşyalar Hakkında Açıklık:
4İşiniz için minnettarız:
Sipariş ettiğiniz ürünü hızlı ve doğru bir şekilde teslim etmeyi taahhüt ediyoruz.
Önemli Hatırlatma:
M200O1-L07LCD panelli Nakliye ve Paket:20.0 inç 1600*900 çözünürlük M200O1-L07 bilgisayar LCD Ekran modülü 0
M200O1-L07 LCD Ekranı Taşıma Bilgisi:
1Hızlı işleme süresi:
2Uluslararası hava posta yoluyla standart nakliye:
Mallar Çin'den gönderilir ve tahmini teslimat süresi çoğu bölge için 7-14 iş günüdür.
3Bazı Bölgeler için Genişletilmiş Zaman Çerçeveleri:
4. 30 İş Günü'nden Sonra Almadığınız İçin Bizimle İletişime Geçin:
5Brezilya Nakliye süresi:
Önemli Bir Düşünce:
M200O1-L07 LCD ekran Gümrük vergisi ve KDV bildirimi:
1Alıcının Gümrük Ücreti ve İthalat Ücreti Sorumluluğu:
Gümrük yetkilileri tarafından uygulanabilir ve varış ülkesinin düzenlemelerine göre değişebilir.
2Gümrük gecikmelerinden sorumlu değil:
3Vergiler, KDV ve Diğer Ücretleri Anlamak:
4Gümrük Politikasını Bil:
5Şeffaf Alım Süreci:
Önemli Hatırlatma:
Ülkenizin gümrük politikalarını araştırmak ve anlamak için proaktif olun.
M200O1-L07LCD panelliSık sorulan sorular:
A: Evet, yapabiliriz. Lütfen gönderilmeden önce bize bildirin.
S: Büyük miktarda ihtiyacım varsa bana indirim yapabilir misiniz?M200O1-L07 ?
A: Elbette!Büyük sipariş verirseniz, size indirim yapacağız.
S: Örnek siparişleri kabul ediyor musunuz?M200O1-L07 ?
A: Elbette!Örnek siparişi hoşgeldin!
S: Siparişimi ödeyebilir miyim?M200O1-L07 Kredi kartıyla mı?
A: Evet!Paypal hesabınızdan kredi kartınızı kullanabilirsiniz.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%